Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

JO vcera DOBRA hra, i kdyz jsme v lize ziskal jen 1 bod! Zapasy vyrovnane, i kdyz v poslednim tydnu jsi se HODNE zlepsil... ;) Zaslouzene body pro Tebe, je fakt zajimave, ze kazdy zapas je JINY, jednou to tam pada, podruhe sama tyc a ne a ne se trefit... ;)

Bylo mi hned jasne, ze ti odesel NET, nebot v tu dobu se najednou odhlasili i dalsi PRATELE, takze asi u Vas byl vetsi vypadek Internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Nějak to usnulo kluci...:)

Včera jsem hrál s borcem, co měl 677 bodů, 455. na světě...:) Hrál s Barcou a dostal jsem 5:1. Ale za to ten můj gól stál za to. Přímák ze 43 m...:) Ani nevím jak jsem to udělal, ale balon dopadl těsně před brankářem, ten se položil a balón ho přeskočil...:)

A taky mě furt s..e, jak vedu 2:0, do konce minuta a najednou hláška lost conection to server a vezme mi to body...:blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj všem tak jsem s k vám přihlásil do ligy. Doufám taky že další přibudou.

Zatím jdu trénovat 2 roky jsem nehrál ale co tak mě budete ze začátku drtit.

Jinak taky nejvíce budu online po 22 hodině taky si musím splnit domácí povinosti.

Tak zatim a těšim se na pařbu.

mys7er

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak super, konečně se nám to rozrůstá. Když tak si nás přidej na PSN, domlouváme se vždycky tam.

Jinak hoši díky za včerejší první turnájek. Až na ten debakl od Hendehocha se mi to moc líbilo..:)

Pro pořádek

1. hendehoch-cz....16 bodů

2. majki_mayer.......11 bodů

3. tomlee001...........8 bodů

4. mel4boy655.........0 bodů

Věřím, že ještě do konce roku nějaký trurnájek dáme. Já už mám volno, takže když zahrajem od té 22 hodiny, tak není problém.

Ještě jsem se chtěl zeptat Hendehochu- když takhle centruješ od lajny, dáváš i směr kam to chceš kopnout? Já to tak dělám, ale málokdy někoho najdu..:)

Ikdyž si tam s druhým hráčem nabíhám, tak to většinou ten centrující kopne na někoho jiného...:)

A pak přijde tvůj Drogba a dá takhle snad 2 hatriky za zápas. Moje nervy...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vzniklo znenadání. Hrál jsem a viděl jsem, že je nás 5 z comunity online a tak jsem psal všem na PSN, jestli nedáme za hodinku turnájek. Samozřejmě i tobě. Ale ty ses za půl hoďky odhlásil, tak jsem myslel, že nemůžeš... škoda, ale nebylo to plánováné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě nenapadlo.. pro příště budem vědět.... Dneska můžu od cca 22 hodin..

Akorát nevím jak ten turnajek dělat. Dělal jsem to přes novou ligu.. nic jiného jsem tam nenašel..

Ještě- v comunity máme 2 hráče- Jeningstone a lupeni7. Nějak si mě furt nechcou přidat do přátel. Máte je někdo v přátelích?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj, borekspartan dej si nás do přátel na PSN. Turnájky zatím vznikly tak, že jsme viděli, že je nás dost online, tak jsme to domluvili a bylo...:)

Jinak ale není problém se domluvit i tady.

Hlavně si nás ale přidej, to je nejjednodušší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jseš dobrej borku. Na Sparťana..:D ManU je ve 2012 strašně slabý a pomalý..:-( . Dal jsi mi dobře na prdel, ale na 4:0 to nebylo...:). Příště ti ukážu.. :)

Jinak ale dobré zápasy dneska. Večer když tak můžem zas zahrát.

Kdo dřív přijde, ten si dřív vybere. To platí pro ligu. Pro turnájky a přátelačky si můžeš vybrat koho chceš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes 2 zapasy s mys7er a byly to HODNE zvlastni matche... Prvni zapas podle ocekavani, mys7er hral jak jsem u nej zvyklej. Ale druhy zapas, cekal jsem cca 7min a uplne jako kdyby jsem hral proti NEKOMU JINEMU! mys7er hral jako NIKDY predtim, jinej system hry, hral o DOST lepe. AZ SE MI ZDALO, JAKO BY HRAL UPLNE JINEJ hrac! A tvuj argument, ze ti zapas SEDL, neverim - PES2012 hraji uz nejaky patek - prevazne ONLINE po Netu a takovy rozdil... :?

Nerikam to proto, ze jsem prohral. Je mi to JEDNO, hraju aby jsem si zahral a NERESIM vyhru nebo PROHRU. Ale druhy zapas s mys7erem byl opravdu ZVLASTNI...

Doufam ze se PLETU a ze tu VSICHNI hrajeme fairplay!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu