Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj,

Ty zápasy byli jiný první se mi nepovedl a druhý jo jo a změnil jsem taktiku na ALL OUT ATTACK. Já taky hraju 4fun. Nikdo jinéj není kdo by za mě hral. Jak jsem psal PESKO v ČR skoro nikdo nemá že bych měl někoho kdo to umí a nehraje.Tak těžko říct. Těch 7 minut jsem byl na cigáru!! Nevěřím tomu že po 3 zápasech mě znáš tak dokonale že můžeš říct jak hraju. Zápasy předtím jsme hrály před 10 dny a to jsem to měl hru 2 dny.

Mno nic Bcool.

Snad dáme turnájek a já ti dokážu že umím zahrát stejně dobře.

mys7er

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím bořku, že je to prstama...:-) . Byl jsi lepší, to je jasné. Jen měštve, že tým, který vyhrál premier league a byl ve finále LM má tak slabé hodnocení, skoro samé B, naopak třeba AC Milán je ve 2012 nejlepší, dokonce lepší než Barca, která je jinak samozřejmě nejlepší na světě...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute chalani, tak som i tu, mozme popisat i pocas dna :) Dufam ze sa to co najskor rozbehne :) Co som tu cital, mohli by sme zacat normal ligu so vsetkym co ktomu patri. Navrhujem, dohodnut casy (u mna ok kazdy vecer), ale pri troche empatie, tak radsej cez vikend, kedy vsetko ostatne vratane mileniek a zien date nabok a budete sa plne venovat lige !!! Vcera som sa opat presvedcil, ze ked nas je viac, ide to, zabava, nervy, vsetko tiez !!! :) Ja by som navrhoval nedelu poobedie, to verim ze kazdy ma cas - povedzme od 18:00 - 22:00 vsetci povinne ONLINE !!!

Dalej liga - chcelo by to kazdy hrac jeden tym - ano, ja som to dojebal, AC milano tam uz bolo :) ja AC rad nemam, ale vybral som to pre to, ze na barcu a jej skurvene rychly utok sa neda s obycajnym tymom, neda !!! Vacsina hracov na nete hra na brejky, po stranach, potom center, gol. Ja sa proti tomuto neviem branit, s AC trocha hej :) Ale mozem hrat s inym tymom, problem mi to nerobi...ked nas bude viac, chcelo by to zalozit ligu este raz, s tym ze tymy budu dopredu vybrate...to sa mozme dohodnut tu...ak dvaja chcu rovnaky tym, nech si daju rozstrel - dva zapasy s rovnakym tymom, s tym ze raz ma zakladnu zostavu jeden, raz druhy, kto vyhra, moze hrat ligu s tym tymom :)

Dalej medzinarodna liga - to by sme tiez mohli :D:D:D

Skoda ze nas je pomenej, nerozumiem ludom co hraju fifu, a je ich asi 15x viac ako nas...skoda, ale to tu riesit nebudem !! :)

Dnes je pondelok a dufam ze vecer niekoho z Vas uvidim na nete a pojde dole !!! :D Uz sa tesim na dalsie zapasy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno s tím AC Milan máš pravdu,třeba takovej golman Abbiaty mě dovádí k naprostému šílenství :D

A co se týká taktiky........... u mě záleží na tom za jaký hraju tým a jaký styl hry chci aplikovat :)

Tak třeba : ManCity-rychlé brejky(tak že quick counter ) a třeba zase Barca-držení míče(possession game)

a když prohrávám a chci nakopnout tým (tak all out atack) pak samozdřejmě změna pozic hráčů atd.....

do druhé taktiky se vůbec nemíchám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROBLÉM ?! :( :( :(

Včera se mi vyskytla taková nepříjemnost :

Při online hraní při načítání zápasu v comunity lize mi to nechtělo načíst zápas!!!!!! :(

Psalo to 2 nápisy: the user is currently unable to respond

Unable to connect with other User

Nevíte někdo co to znamená,popřípadě jaký je to problém a jak ho odstranit??????

Díky ciao

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno s tím AC Milan máš pravdu,třeba takovej golman Abbiaty mě dovádí k naprostému šílenství :D

A co se týká taktiky........... u mě záleží na tom za jaký hraju tým a jaký styl hry chci aplikovat :)

Tak třeba : ManCity-rychlé brejky(tak že quick counter ) a třeba zase Barca-držení míče(possession game)

a když prohrávám a chci nakopnout tým (tak all out atack) pak samozdřejmě změna pozic hráčů atd.....

do druhé taktiky se vůbec nemíchám :(

Abbiaty je boh !!! Vcera mi pri tebe pomahal ako sa dalo :D Jedna vec, neviem ci to postrehol...ked som vyhraval 2:1, 92ta minuta nadcas, kopal som roh. Co robil ten ♥♥♥♥♥ Abiaty u teba v 16ke, ked vyhravam ? Ako som ho tam potlacil ? Ani by som si to nevsimol, keby komentator pri hlavicke nekrical jeho meno :D:D:D som mrel :D

A hej, taktky menim obdobne aj ja, velmi zalezi od tymu s akym hras. Je zbytocne hrat s Newcastlom na possesion game, ked su hraci lavi jak poleno :D

Ja by som sa skor chcel naucit, ako sa branit proti dlhym pasom po vyske, stredom a po boku. I ked obrancov dam na osobku priamo na hracov, nestaci to. Vacsinou ked niekto hra na quick counter, do utoku dava 4 a viac ludi - to je chore :) ja som potom v neskutocnom strese, a neviem sa branit !!! Ja sa vzdy snazim hrat na drzanie a nejake tie akcie, ale to sa proste neda !!! Ked hram po nete a niekto vybere Barcu, je na 99% jasne, ze tak hrat bude...da mi gol z brejku a ja cely cas tlacim, to je na tejto hre hrozne :) Inak dokonala zabava !!! :)

PS : hral som i fifu 12, ale nuda !!! su tam vsak aj veci, ktore by mohli dat i do pes. Napriklad pri zahravani standardnej situacie, lahsie menit hraca ktory rozohrava, ako cez nekonecne pause, select player a tak...

Abiaty rules !! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROBLÉM ?! :( :( :(

Včera se mi vyskytla taková nepříjemnost :

Při online hraní při načítání zápasu v comunity lize mi to nechtělo načíst zápas!!!!!! :(

Psalo to 2 nápisy: the user is currently unable to respond

Unable to connect with other User

Nevíte někdo co to znamená,popřípadě jaký je to problém a jak ho odstranit??????

Díky ciao

Ja nie, a nikdy som sa s tym nestretol...internet ti ide OK, PES ti ide OK, len comunita a i to len niekedy nie...to je divne, skus priamo http://footballinone.com/contact/ nech sa k tomu vyjadria !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nám se to minule stalo taky... Myslím, že s mys7er. Oba jsme se odhlásili a znova přihlásili na PSN a už to šlo. Tak nevím čím to je. Jinak k té taktice. Když máte quick counter, máte ty útočníky jako SS nebo CF. Mě by z toho totiž je..o. Od Centre Forwarda bych čekal, že když mám nastaveno quick counter, tak se po získání míče rozběhe dopředu a bude chtít balon za obranu. Ale on Berbetov, Rooney ani Chicharito ne. Jde si pro balon zpátky k tomu hráči, který balon získal... A když hraješ proti barce, realu, ac... tak Messi, Ibrahomovič, Ronaldo, kdokoliv jiný si přitom takhle za obranu nabíhají. A když si s ním chci naběhnout ručně, tak ho nasměruju kam má běžět- bežím s ním dopředu,pak musím pustit páčku, kterou ho ovládám abych mohl zmáčknout tlačítko nahrávky a v tu chvíli se ten hráč zastaví a chce si jít zas pro balon zpátky. Moje nervy...:-) . Tak nevím, jestli to je nastavené přímo na těch hráčích nebo jak..Jsem teda fanda manU, ale neumím s nimavůbec hrát....:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna se vecer taky ukazu ONLINE... ;)

EDIT: Upravena TABULKA v prvnim prispevku...

Cau Sejvi,

chcem sa ti ospravedlnit za AC milano (ako ty) :) Ked budeme hrat duel (2x), navrhujem spravit to tak, ako som pisal jeden prispevok, jeden zapas ty so zakladkou, druhy ja. Respektive si spravis zostavu a ja dam do mojej zostavy zvysok. Druhy zapas opacne :) Nech Abiaty necaruje na oboch stranach naraz :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciao co pbabo84 a lupení7 :) ??? Maj tam nějaký resty :D..... 0 zápasů ?! :(

Jste s nima někdo v kontaktu? Jsou nějaký "mrtvý"........ Mě ani nepotvrdily friends na PSN ?! :( :(

Sportu zdar

Tiez som nad nimi premyslal :) dajme im este tyzden a potom use "delete league participants" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

phabo84-psal jsem mu myslím teprve včera, ať se přihlásí do comunity a ligy. Mám ho v kontaktech a občas hraje. Ale lupení7 nevím...Taky jsem mu už 2x psal, ať si mě přidá..:(

Jinak sejvi dneska super zápasy- nahoru dolů, vyrovnané.. super. Takže díky za hru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo no, ale jsi furt první nebo druhý, ne?

Já to mám na kameru WIDE (aspoň myslím). Prostě takový ten pohled nejdál od hřiště shora. Abych viděl co největší plochu hřiště.

Jinak včera mi to nějak nezvykle šlo. Rubnul jsem Sejviho, Borka i Phabo84..:-)

Ale bylo to vyrovnané. Hezké zápasy. Myslím, že Sejvi bude mít noční můry z penalt, co Sejvi? Nedat 3 ze 4....:-)

A tys mi borku pomohl tím prvním gólem, to je jasné..:) Holt splést si přihrávku a pass při výkopu se nevyplácí...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska budu online asi jen 16-18. Pak si jdu zakopat reálně..:)

Celkem se mi zamlouvala myšlenka, kterou už tu někdo psal, že by jsme udělali ještě mezinárodní ligu. Myslím jako státy.

Kdyby se toho chtěl někdo ujmout, tak bych si vzal Španělsko, po včerejší zkušenosti...

:D

A Sejvi asi Brazilce, to kdyby náhodou někdy došlo na penaltový rozstřel:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu