Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak to gratulace...:)

Mě, jak to minule šlo, tak jsem si dal taky 3 zápasy online a byla to zas ta stará bída...:) Tak jsem spadl ze 495 na asi 470..:)

Dneska bych asi zahrál. 20.00-22.00

Ty máš sejvi top spin 4? To je ten lepší tenis v porovnání s virtua tenisem? A top spin 4 jde i na move, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak díky za tip.

Jinak jestli dneska někdo bude online, tak můžem dát nějaký ten zápasek..:)

Nevíte někdo, jak fungují zápasy 2vs2? Kdyby jsme chtěli hrát třeba spolu proti někomu..? Nebo i v comunity 2 proti 2 by mohla být pr..l..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pořád řešim ten samý problém....... nemohu se spojit s Honziksparticka(zatím naštěstí z jako jediným a on má ten samý problém taky jen se mnou ...) :(

už sme vyzkoušel snad úplně všechno!! Počínaje kontrolou nastavení našeho internetu na PS3(je stejné),odhlášení a opětovné přihlášení

až po dnešní koupi

nového Wifi routeru(aspoň sem odstranil lags :D ) !!!!!

Ale stále nic, pořád "unable to enter match room" nebo "unable connect with other user" :(

Nejvíc bizarní na tom je,že bydlíme cca 10km od sebe a máme stejného poskytovatele internetu a teď i oba stejný wifi router !!!!!!!!!

Prostě totální VOPRUS :( teď babo raď ???????????!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno právě že i při přáteláku :( jak v comunity tak i v loby !! Nejhorší je že tak před měsícem nám to šlo normálně......

Dnes ještě skusím manualně vyplnit IP adresu,masku ,DSN atd... a uvidim ??

Nemohly by ste mi sem někdo napsat nebo ofotit jak máte vyplněný:setings and connection status list (Channel,security,web,ardess settings,IP,default router

primaary asecundary DNS,MTU,Proxy server,UPnP,NAT Type)

Díky za pomoc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim potreboval bych pomoct.Mam originalku PSA 2012 ale nemohu hrat online nemam potrebne ID konami ktere mi meli poslat emailem ale zadne tam neni.Chtel bych se zeptat kde ho sezenu abych mohl hrat online diky? https://id.konami.net/quick/RegistrationEntry?tid=c81bb0e0288d793468884fc1781c4f6a Vyžaduje GAME ID proste nevim kde ho mam vzit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu