Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový PS3, co s účty na starém PS3?


kadell

Recommended Posts

Zdravým, už mě přestalo bavit neustálé rozebírání a nahřívaní starý PS3 po YLODu a pořídil jsem dětem (sobě) k Vánocům novou PS3. Chci se zeptat, jestli nemám smazat účty na starý? Někde jsem četl, jak někomu s YLODem radili, aby PS3 "opravil" horkovzduškou, vymazal účty a hrál jen offline kdyby přišel další YLOD. Nějak jsem nepochopil důvod a tu diskuzi už nemůžu najít. To mi nepůjde se přihlásit na nový PS3 když účty budou "viset" na starý?

Vyzkoušel bych to, ale manželka mi nechce konzoli dovolit rozbalit před Vánoci a manželky se musí poslouchat, že jo. :-) Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az budes pouzivat novou PS3 tak na te stare staci ucty deaktivovat abys zbytecne neprisel o 1 slot. Mazat je nemusis. Obsah ze stare do nove PS3 doporucuju presunout pomoci "Data Transfer" a tam te to i upozorni ze si mas ucty na stare PS nejdriv deaktivovat protoze se vsechen obsah pri kopirovani smaze.

Druha moznost je pouzivat obe PS3 i s ucty atd. a az stara PS3 umre deaktivovat ji z netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo máš štestí, od 18.11 jsou sice snížený sloty na PSN, ale KONEČNĚ můžeš deaktivovat konzoli i přes PC, takže bych ty účty neřešil.

na nový konzoli jen aktivuješ a přes net si deaktivuješ tu starou.

EDIT: tady je odkaz kde se přihlásíš a můžes si to deaktivovat později https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action?service-entity=psn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak jsem se tam dostal a když chci deaktiovat účet, tak to napíše

You can only deactivate your PlayStation®3 system from PlayStation®Network using your PS3™ system. You cannot deactivate it using a PSP® (PlayStation®Portable) system or PC.

  1. On the XMB™ menu, go to PlayStation®Network and sign in to your PlayStation®Network account.
  2. Go to Account Management > System Activation > PS3™ System.
  3. Select the type of content you no longer want your PS3™ system to use.
  4. Highlight [Deactivate System] and press the X button. Your system is now deactivated.
  5. Highlight [OK] and press the X button.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu