Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přenos her na HDD Xbox (RGH) do XeXmenu ???


Selda

Recommended Posts

Zdravím,

mám nově upravený Xbox RGH od Kanalizator nainstalované XeXmenu. Mám ISO soubor, hru projedu prez Xbox Image Browser.

Pro přenos do Xboxu používám FlashFXP. V XeXmenu jsem si na HDD1 vytvořil složku Games a programem FlashFXP nakopíroval prez FTP do složky Games. Program mi vždycky nenakopíruje všechny soubory. Jak to udělat aby se mi v XeXmenu pri uvodní obrazovce ukázal seznam nakopírovanejch her upravené Xbox Image Browserem ???

Předem díky za rady, lama Pavel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro JTAG/RGH doporucuju Freestyle Dash. Je to alternativa Dashe s hodne rozsirenejma moznostma. Po nastaveni cest k hram se ti budou automaticky zobrazovat v zalozce Games. Mrkni na netu jak to vypada a pripadne si to nainstaluj.

Díky za radu a jak prosímtě nainstaluji ten Freestyle Dash tedy jestli tě tím neobtěžuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych se chtel zeptat, mam jeste trosku gulas v tom, jak si hry pro xko pripravit, prevadet, kopirovat. Mozna jsem to neudelal dobre (zatim cekam az i prijde k xku EU zdroj, nemuzu zkusit). Zatim mam pripraven nejaky ISO hry, ktere jsem prevedl dle navodu tady na FORU do GOD..usetri trosku mista a s pustenim by taky nemel byt u RGH problem. JE tak?

Problem nastal az tes s BF3, kde se mi ani jedno s DVD nechtelo zacit do GOD typu prevadet. Jen Error, a zatim nevim jaka.

Ale zamyslim zkratka hry pouzivat timto zpusobem, ma to vyhody, nevyhody? nebo je to tedy vubec mozne?Dale bych se rad dozvedel jak je to s diskem, pripadne flashkou, na kterou ty hry chci kopirovat. Je to pak ciste jen uloziste pro hry vyuzitelne pro ty hry , nebo mohu zarizeni pouzivat bezne treba do prace na prenos dat...a pak jen doma, kdyz je chut pichnout do xka a hrat?

A posledni vec me zajima s profilem. Ten co mam ted ,nasbirany par tisic ajchu,,,prijdu o nej, nebo az budu mit RGH je mozny normalne pokracovat v nem..Mozna se ptam na blbosti, ale je to tezky vedet, kdyz xko bohuzel nemuzu ani zapnout, Diky za odpovedi.J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam JTag ctel bych se zaptat jak se da spustit freestyle dash z externiho hdd mam totis jenom pametovku z 256 mb a to se mi tam nevleze diky za jakou koliv radu

Z externího HDD FSD nespustíš . Nejlépe uděláš , když si naformátuješ flešku v xboxu a všechny programy (xexmenu,freestyle dash , dash launch a swap ) dáš na malou flešku , kterou budeš mít stále zastrčenou v xku . Potom s ní můžeš kdykoli pracovat a programy upravovat v PC .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

optám se tu-jaký je nejrychlejší způsob přenesení hry na hdd v xkách?Přenášel jsem tři hry-zhruba asi dohromady 40 minut z flešky-teď přenáším jednu-konkrétně UFC 2010(6Giga) a trvá to strašně dlouho-30% trvalo asi přes hodinu-pak už jsem to nevydržel :-D Je nějaký rychlejší způsob?A aby se mi v nabídce her zobrazil i obrázek hry-stačí ho někde stáhnout a dát do složky s hrou?A na to,že se xbox razantně zpomalil po přidání asi šesti her-se ptát asi nebudu-tak to asi je-bohužel-myslím jen menu-hry jdou v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

optám se tu-jaký je nejrychlejší způsob přenesení hry na hdd v xkách?Přenášel jsem tři hry-zhruba asi dohromady 40 minut z flešky-teď přenáším jednu-konkrétně UFC 2010(6Giga) a trvá to strašně dlouho-30% trvalo asi přes hodinu-pak už jsem to nevydržel :-D Je nějaký rychlejší způsob?A aby se mi v nabídce her zobrazil i obrázek hry-stačí ho někde stáhnout a dát do složky s hrou?A na to,že se xbox razantně zpomalil po přidání asi šesti her-se ptát asi nebudu-tak to asi je-bohužel-myslím jen menu-hry jdou v pohodě.

Ahojte jde teda do hdd v xku prenest hry pres flesku??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš tam jasně napsáno že to jde , ale trvá to strašně dlouho . Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je ethernetovým kabelem přes FTP .

Diky,ja jen ze jsi nekde uvadel ze to jde pres FTP a jeste pres neco(ale fleska to nebyla).Tak me to zaskocilo.A radeji dam prednost flesce,nez tahat kabel nastavovat to,nemam ani total komandra atd,kor cetl jsem tvuj navod na prenos pres FTP a sice kratky,ale fleska je fleska :D,ale jinak navod dobry .-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu