Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ps3 vs. xbox


pemier

Otázka

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Vyzkousej ... vic nazoru vic chuti,ale neni nad to si to zkusit.

Na neco je Kinect dobrej a na neco zas o nicem .... tim nemyslim,ze by byl spatnej,ale

hrat stim auta ... lol ... hrat stim bouling a jednodusi hry ... ano.

Jinak nic vic.Mozna jeste nejake tancovani a nebo cviceni.

Move ani Kinect nemam.Mel jsem Kinect zapujceny s konsoli tak jsem to o vikendu zkusil.

Jake to vlastne je ,ale prozatim si ho neplanuji kupovat.Mozna az na to budou zajimavejsi hry.

Co se tyka PS3 ... ver tomu,ze na PS3 jsou mozna dle meho nazoru daleko lepsi tituly nez na Xboxu.

Protoze pokud vlastnis nadupane PC tak vetsina titulu co vyjde na XBox take vychazi na PC,ale na PS3 tomu tak

ani tak neni.

Kazdopadne si nech jeste poradit od nekoho jineho ,ale za me ... pokud se hodlas hejbat ber Xko s Kinectem,ale

pokud ma rad hry typu : god of war , Uncharted , Little big planet a hodne skvelych skakacek a chodicek typu : Ratchet and Clank tak jedine Ps3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud ti jde čistě o ovládání na kinectu a move tak to napíšu takhle,

Kinect - nepřesný, ale např. Kinect Sports je sranda, ale FPS si na tom nezahraješ

Move - přesnější, ale taky to není super, ale můžeš hrát i FPS jako Killzone 3 a nebo Resident Evil 5 (nevim co je přesně RE5 za zanř)

Ale pokud by jsi to nebral jen jako Kinect vs. Move tak je daleko víc věcí co rozlišovat. Ale gamepad je na konzolích top, ostatní je podle mě naprd, ale pokud to chceš jako party konzoli tak určitě Kinect nebo Wii. Pokud chceš spíše sám tak Move.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Souhlasím s Rockou, ale řekl bych že hry na exkluzivní hry na PS3 prostě lepší nejsou... viz. Halo,GoW...Ale to je opět věc názoru. Jinak na Kinect jsou hry takový kulatý, milý spíš takový party a pro děti na PSMove mi přijdou hry takový víc "dospělý" ale nejlepší budeš když si zajdeš do elektra/gameshopu oba dva si vyzkoušíš a usoudíš podle sebe.

A když teď když nebudu koukat na Kinect(Move) tak na Xko je lepší ovladač,lepší on-line služby, podle mně lepší hry. PS ti zase poslouží jako multimediální domácí centrum ( BluRay,Internetový prohlížeč....). Suma sumárum bych řekl že je lepší X360, ale co bys čekal když si v oddělení Xboxu :D Takže zajdi do nějakého elektra kde X360/PS3 prodávaj a obě dvě věci si vyzkoušej ... Toť můj názor, vím že hodně lidí se mnou nebude souhlasit ale což ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Xbox bude opatřen novým dashboardem takže pujdou dělat s kinectem větší prkotiny. :) ja sam mam xbox (i s kinectem) a jsem za něj rád a jsem rád že ho mám flashlej ale musím uznat že PS3 má lepší exkluzivní (uncharted 1,2,3 killzone, god of war. little big planet atd) hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Xbox má sice hodně kvalitní exkluzivní hry, ale je jich poslední dobou docela málo. Gears, Halo, Forza a ten Crackdown (byť ten už zase tak super IMO není). PS3 exkluzivity se možná prodávají méně a v hodnocení jsou o něco níže, ale je jich v poslední době přeci jen víc a hlavně si vybere každý. Já, jako fanda RPG, toho moc na Xboxu v poslední době nemám.

A budoucnost vypadá dost podobně.

IMO je v současné době pro HD hry nejlepší kombinace PS3 a PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Muzeme to schrnout : TOP HRY PS3

God of War 3 - Jedna z nejlepsich her !!

Little Big Planet 1 , 2 - Bezkonkurecni zabavna hopsacka

Uncharted 1 ,2 ,3 <-- Tohle je bomba !!

Killzone 1 , 2, ,3

Resistance 1, 2, ,3

Gran Turismo 5

Wipeout HD Fury

Ratchet and Clank: A Crack in Time

Motorstorm

Je jich mnohem vic ...a s porovnani s Xbox360

Halo - 1,2 ,3 atd.

Gear of War 1 ,2 ,3

Forza - Serie

Takze z meho pohledu moc tech exlusivnich her na Xbox360 proste neni !!!

PS3 je vic zamerena pro normalni hrace ,nebot na Xku vychazeji spise same strilecky.

A kdyz si to pak spojis stim,ze budes obcas treba hrat neco s pritelkyni ... hodne pochybuju,ze zrovna bude hrat strilecky a nebo zavody. (auta )

Na PS3 mas alespon : Little Big Planet 1 , 2 ...tohle proste nezklame ! nove Rayman Origins , a nebo totoznou serie Lego ktera je take na Xku , serie Ratchet & Clank to je exlusivni hopsacka ...supr grafika a v tomhle je sila her o proti Xku.Tohle dela PS3 ... Playstationem ... exlusivni hry,ktere jinde nejsou a nebudou.

Pokud vyjde nejaka hra na pc a zaroven na ps3 a take na Xku a nebo jen na pc a Xku ... uz to exlusivita neni.

Podle poctu exlusivnich her je na tom daleko ps3 lepe. Vyber proto zvol spise podle toho jaky styl hrani preferujes,ale jestli kupujes konsoli kvuli par hram ,jako je jen Gears of war .. a halo.

Mno nevim ... zas takove pecky to nejsou.

Jinak se koukni sem :

http://www.topzine.cz/xbox-360-vs-playstation-3-zvolili-jsme-nejlepsi-herni-konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zas takové pecky to nejsou? Tak a ted jsis udělal opravdu hodně nepřátel. Jinak výhody xboxu -> skvělé menu, avatar, přijemnější a větší ovladač, dualshock je hrozně malej a má docela nepohodlné analogy. Jinak k těm exkluzivitkám, Halo je moje nejoblíbenější herní série co existuje, a je to asi největší xbox hit vůbec (staré xko a i x360).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vlastnim obe konsole.Ano Xbox360 ja lepsi ovladac,ale i na ps3 ovladac se da zvyknout a baterie v tom vydrzi i daleko vic a nebolej z hrani ruce / vaha.

To ze vyjdou na Xko 2 herni serie s toho xka nedela kdo vi jakou konsoli s porovnani PS3 kde mas nekolik exlusivnich her.

Tohle me nikdo nevymluvi.U xka je problem,ze vetsina her je skoro take portovana na PC.Coz si jako uzivatel s radosti spis tu hru zahraju na pc pres logitech.

Takze je to ciste na uzivateli kterou konsoli si koupi : bud rad sport,strilecky a akce ... Xbox360 ( je idealni pro zahrani s brachou nebo s kamaradem )

nebo : chodicky,skakacky,rpg,logicke hry PS3 ( PS3 je idelani pro chlapa a jeho pritelkyni )

A nebo si proste kup obe a mas klid .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky nesmysl co jsi napsal, na obě konzolky vychází většinou stejné hry, a třeba ty skákačky - taky nesmysl, na PS3 je jen pár skákaček, a na Xku nejsou protože jsou to PS3 exkluzivitky a na xku prostě být "nemůžou", a stejné je to třeba z Gears of War.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
na PS3 je jen pár skákaček, a na Xku nejsou protože jsou to PS3 exkluzivitky

O tohle právě jde. Kdo má rád takový styl, koupí si radši PS3, protže jich bude mít aspoň několik. Když bude mít Xbox, nebude mít nic. Stejný případ jsou RPG. Ani tito lidé nemají moc důvodů Xbox kupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano vetsinou na obe vyjde stejny obsah ,ale :

God of War 3 - Jedna z nejlepsich her !!

Na ceste je God of War 4 ,ktery pry vyjde 2012.

Little Big Planet 1 , 2 - Bezkonkurecni zabavna hopsacka

Uncharted 1 ,2 ,3 <-- Tohle je bomba !!

Killzone 1 , 2, ,3

Resistance 1, 2, ,3

Gran Turismo 5

Wipeout HD Fury

Ratchet and Clank

Motorstorm

Podle me si vic zaparis na PS3 nez na Xku.

tohle na Xku ani na PC nikdy nebude.

Na pc vyslo : Gears of War 1

Halo 1 a 2 ... takze pak uz jen mate Gears 2-3 a Halo 3 a dalsi halo verze.

Pak jedine Forza a nevim co je jeste na Xku exlusivniho ... mozna par Arcade her ?

V zkratka je v tomhle PS3 lepsi a to jsem zapomel na Metal Gear Solid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V pohodw ... to jsem jen napsal :)

Ja hral Halo na pc. Uz je jinak nove Halo 1 na Xku :D

Podle me jsou obe konsole dobre a je jen na uzivateli jakou si koupi.

Po graficke strance je Xko lepsi ,ale podle hojnosti exlusivnich her je na tom PS3 daleko lepe.

rockyzz: Neni problem si preci Xko od nekoho na vikendy pujcovat ?

Nevim proc,ale pujcil jsem na vikend ps3 kamosovi a ma Xko s Kinectem a uz si chce ps3 kupovat proc ????

Chodicky,skakacky .... kdyz jsem si driv Xko kupoval ...taky jsem predpokladal,ze tenhle styl tam bude ... h..

Bajzo ...nebo co to bylo za kravinu ? Jedina hra ... sklamani.

Pak jsem koupil ps3 a stihl jsem FW 3.55 a mam plno skakacet a uprimne.Kdyz je chut a cas.Si rad nejakou kravinku zahraju.

Mimochodem : PSN Crash Bandicoot serie je LUXUS !!! Tohle si fakt na Xboxu nikdy nezahrajes.Takze mit Xko kvuli 3 supr hram ,kdyz

tech supr her na ps3 je vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mě nejde o to že jich je daleko víc, třeba furt lepší hrát 2 oblíbené na xku, než 10 né tak dobrých na psku (chápeš snad jak to myslim).

Jinak, po grafické stránce je na tom o hodně lépe PS3, zrovna Uncharted 2 a 3 - to je vrchol konzolové grafiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Spis NaugtyDog jen umi vyuzivat vsechna jadra.Jinak ma ps3 mensi ramku a o trochu horsi grafiku.

Kazdopadne je to hodne o lidech co hry vytvrareji ... vyjde i hra co vypada jako humus na dnesni pomery.

Je to hodne v tom co cloveka bavi,ale kdyz je cas a pritelkyne si chce semnou neco zahrat ... na Xku toho moc nebylo.

To byl taky duvod proc jsem koupil PS3.Tedka mam ruzne PSN hry a nebo dame Little Big Planet a hned je veselo.Na chvilku to zabavy.

Potom nas bavi ... lego serie ... ta je take na Xku mimochodem :) Docela by me zajimalo co si nakonec typek poridi,ale lepsi si obe konsole

zahrat. Xko mam zas docela dobry Dashboard a pokud si tam clovek da cip ... urcite i ty Arcadovky si zahrajes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu