Jump to content

Doporučte strategii


deepthroat1468623923
 Share

Recommended Posts

Čau, doporučíte mi nějakou dobyvačně-budovatelskou strategii, nejlépe na území Evropy. Ideální by byla tahovka kde můžu dobývat a hospodařit s územím, spravovat kolonie, navazovat diplomacii atd. - prostě něco na způsob Total War.

Je jedno jaký to bude období, rád bych ale aby to bylo na reálných mapách a aspoň trochu historických podkladech, ne nějaká totální smyšlenina.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Men of war.. Je ze začátků taková, že ji člověk lehce přehlédne.. Ale pokud ji věnuješ nějakej čas, tak budeš hodně překvapenej.. O vánocích jsem pořídil komp a chtěl jsem najít nějakou parádní hru jako byly aoe 2, cossacks, strongholdy a další..). A musím říct, že je to překvapivě právě tato hra z období druhé světové, která mě opravdu zaujala.. Kde se nic nebuduje, ale i tak se u ní musí opravdu hodně přemýšlet.. ;) Super jsou hlavně možnosti realtime ovládání jednotek, tanků atd; totální destrukce a deformace prostředí; spojení s mikromanagmentem která dělá tuto hru nečím extra.. :) Je tam trochu nádech blitzkriegu, ale tohle mě baví daleko více..

Total war Rome mě také bavil, ale v určitou chvílku jsem se ho přehrál a nyní na něj není chuť.. Shogun (demo) mě moc neoslovilo.. Vypadá to na to samé jako Total War Rome.. Rád bych se tedy zeptal někoho, kdo to hrál, v čem jsou rozdíli mezi novějšími díly a Rome (kromě období, ve kterém se odehrávají)..

Anno 1404 je taky zajímavej kousek (hlavně po budovatelské stránce..) k té válečné jsem se zatím nedopracoval..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy