Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučte strategii


deepthroat1468623923

Recommended Posts

Čau, doporučíte mi nějakou dobyvačně-budovatelskou strategii, nejlépe na území Evropy. Ideální by byla tahovka kde můžu dobývat a hospodařit s územím, spravovat kolonie, navazovat diplomacii atd. - prostě něco na způsob Total War.

Je jedno jaký to bude období, rád bych ale aby to bylo na reálných mapách a aspoň trochu historických podkladech, ne nějaká totální smyšlenina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Total War Shogun 2, ale i starší díly (odehrávající se v Evropě)

Empire Earth

Knights and Merchants

Sérii Combat Mission: Battle for Normandy, Afghanistan, Shock Force

Ještě hra podle knih Hra o Trůny.

EDIT: Dále i Codename Panzers a Blitzkrieg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Men of war.. Je ze začátků taková, že ji člověk lehce přehlédne.. Ale pokud ji věnuješ nějakej čas, tak budeš hodně překvapenej.. O vánocích jsem pořídil komp a chtěl jsem najít nějakou parádní hru jako byly aoe 2, cossacks, strongholdy a další..). A musím říct, že je to překvapivě právě tato hra z období druhé světové, která mě opravdu zaujala.. Kde se nic nebuduje, ale i tak se u ní musí opravdu hodně přemýšlet.. ;) Super jsou hlavně možnosti realtime ovládání jednotek, tanků atd; totální destrukce a deformace prostředí; spojení s mikromanagmentem která dělá tuto hru nečím extra.. :) Je tam trochu nádech blitzkriegu, ale tohle mě baví daleko více..

Total war Rome mě také bavil, ale v určitou chvílku jsem se ho přehrál a nyní na něj není chuť.. Shogun (demo) mě moc neoslovilo.. Vypadá to na to samé jako Total War Rome.. Rád bych se tedy zeptal někoho, kdo to hrál, v čem jsou rozdíli mezi novějšími díly a Rome (kromě období, ve kterém se odehrávají)..

Anno 1404 je taky zajímavej kousek (hlavně po budovatelské stránce..) k té válečné jsem se zatím nedopracoval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu