Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

originální fw


Petr.N

Otázka

Zdravim, dá se někde sehnat originální fw mechanik? uloženej ho nikde nemám a rád bych si přehrál dashboard (jěště nemám ten z léta, co přepisoval fw, tak bych chtěl nejdřív nahrát originál a pak přehrát db). Nevěděl by někdo, kde se dají originální fw stáhnout? přesněji fw pro liteon 93450c. Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Petr.N:Zatím co se tu sáhodlouze vypisuješ,sis to mohl opravdu najít sám...

Možná ano, možná ne. Já však dám přednost poukázání na nevhodné arogantní chování typu, "co takto se nejdříve podívat na strýčka googla?", jako by si provedl něco špatného, že si se tam nepodíval. Žádnou takovou podmínku dotazu jsem zde tedy nečetl. Tedy jsem nic špatného neprovedl, přesto se ta otázka do tebe naváží. Třeba se díky tomuto začne bránit arogantnímu chování někdo jiný. :) nikdo si podobné chování nemusí nechat líbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No kdyby jsi nereagoval tak jak jsi reagoval a nevyhovující odpověď ignoroval, nebo odpověděl trochu mírněji s tím že by jsi chtěl radu od zkušenějších, možná by jsi tím nevytvořil téma které se zabývá více arogancí, ale jen málo řeší tvůj problém. Teď už je to opravdu zralé na ukončení této nesmyslné debaty. Nevidím jediný důvod pro tvou reakci o aroganci jiných uživatelů, odpověď to byla v podstatě jako každá jiná. Možná nebyla správná, nebo přímo vypovídající, ale rozhodně nestála za to co jsi následně napsal. Teď už pouze urážíš svou důstojnost, protože nevíš kdy máš konflikt ukončit. Tohle je ten okamžik, kdy možná zasáhne moderátor, téma ti zamkne a ty se nedozvíš vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No kdyby jsi nereagoval tak jak jsi reagoval a nevyhovující odpověď ignoroval, nebo odpověděl trochu mírněji s tím že by jsi chtěl radu od zkušenějších, možná by jsi tím nevytvořil téma které se zabývá více arogancí, ale jen málo řeší tvůj problém. Teď už je to opravdu zralé na ukončení této nesmyslné debaty. Nevidím jediný důvod pro tvou reakci o aroganci jiných uživatelů, odpověď to byla v podstatě jako každá jiná. Možná nebyla správná, nebo přímo vypovídající, ale rozhodně nestála za to co jsi následně napsal. Teď už pouze urážíš svou důstojnost, protože nevíš kdy máš konflikt ukončit. Tohle je ten okamžik, kdy možná zasáhne moderátor, téma ti zamkne a ty se nedozvíš vůbec nic.

A jak jsem reagoval? pouze jsem ho jeho arogantním stylem požádal, aby do tohoto tématu nepřispíval, pokud chce rýpat tím, že nejsem schopen si nejdříve hledat informaci na googlu. Na tom je snad něco špatného? :) Psal jsem to snad již tisíckrát. Takže znova a pro tebe polopatisticky. Jednodušeji to snad již říci ani nejde. "Možná nebyla správná, nebo přímo vypovídající, ale rozhodně nestála za to co jsi následně napsal" ---> Vadí mi způsob odpovědi, arogance v té otázce na místě prostě nebyla. NE TO, ŽE BY NEBYLA ODPOVĚDÍ SPRÁVNOU. Normální odpovědí by bylo např. - já bych se podíval na googl, doporučil bych ti, podívat se na googl, koukal jsi již na googl? a co takhle se podívat na strýčka googla? to tam rozhodně nepatří. Ty tam tu změnu snad necítíš? naopak tě taková otázka staví do role hlupáka, že jsi ještě nepoprosil strýčka googla. A tomu se řiká arogance.

No a teď se musím pousmát. Pokud mně vyčítáš neukončení konfliktu, proč v něm sám pokračuješ? nebo takové pravidlo platí jen pro mě? necítím tu náhodou pokrytectví? když mně doporučuješ jedno a sám děláš druhé. Tady poprosím o odpověď, opravdu mě zajímá. Ano možná to zamkne, to je pouze na něm. A však toto pro mě není nesmyslnou debatou. Ať je na foru o konzolích nebo na o foru o povahách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

........ a dost

Zde mají být užitečné informace, aby z toho případně mohli čerpat ostatní uživatelé. Pakliže to někdo nedokáže pochopit a nedělá nic jiného, než ze sebe chrlí tuny offtopicu a sraček, které stejně nikoho nezajímají, nemá tenhle topic význam. Místo poděkování Petře nám tu brečíš do topicu :roll: LOCK!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu