Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry pro děti


Mappleton

Recommended Posts

A on je ten počítač nějaký zlo? Je to fůj zatímco knížka nebo stolní hra je dobře? Co je na tom tak špatnýho,to že to na něho svítí nebo co? To na něho svítí i když se dívá na pohádky,který malýho už nebaví,tak jsem si říkal,jestli třeba hra typu super mario nebo podobné by nebyla dobrá pro 3 leté dítě. Myslíte si že mu budu pouštět nějakej Rage nebo Battlefield 3? Fakt vás nechápu

Kdybych měl xbox+kinect,tak je to jasný,tam se dítě vyřadí hned třeba na kinect adventures,ale s playstationem je to těžší,tak jsem si myslel,že mi pomůžete :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost: Prckovi jsem se snažil také zhruba od 3 let ukazovat různé hry na PS3, když nebylo co jiného dělat, ale nijak extra ho to nebralo. Teprve až teď (necelých 5 let). Myslím si, že 3 roky je brzo. Nebo aspoň u nás to tak fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je nemocný a venku hnusně, druhý prcek se musí držet dále, aby se taky nenakazil...... No a nakonec pokud dorazíš domu po cca 10 hodinách práce. Tak opravdu kolikrát nemáš sílu se dítěti věnovat další 2-3 hodiny na 100%, to už prostě nejde, takže každá minuta, kdy si prcek hraje sám je velmi dobrá minuta. Uvědomte si, ale , že se tu nebavíme o tom, že prcka strčím před PS3 v 17:00 a ve 20:00 ho vyzvednu!! Já se bavím o cca 20-30 minutách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dceru (3,5 roku) nejvice bavi hra ANGRY BIRDS pro PS3. Potom rada hraje pres MOVE Start The Party - rada si tam kresli. Pod stromecek jsem ji koupil hru EYPET.

http://www.youtube.com/watch?v=_ZQpqfzDgOk

Na PS3 vydrzi hrat cca 30min, zaroven ma na PS3 veskere pohadky - KRTECEK, MICKEYHO KLUBIK, SMOULOVE, BOB A BOBEK atd. Pohadky si sama dokaze spoustet, pretacet, preskakovat... ;)

A s tvrzenim, ze si 3 lete dite ma POUZE hrat s drevenymi hrackami a stolnimi hry NESOUHLASIM. Kdyz ji to bavi a netravi u toho denne vic jak 1h, tak v tom nevidim zadny problem. Hold dnesni deti jsou uplne nekde jinde, nez za nas... S prehledem dokaze ovladat ve 3 letech PS3, mobil HTC s androidem, na notebooku si spusti z plochy odkaz na HRY.CZ kde si najede na HRY pro DIVKY, proste az clovek zasne jak to vse dokaze a okouka od rodicu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu