Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak rozjet hry XGD3 když je hláška "Unreadable disc" - způsobeno tichým update


toro

Otázka

Převzatý návod ze share-fora . Mělo by zde být vše co k tomu potřebujete :

1) Stáhněte si balíček Updatů zde : >>DOWNLOAD<<

2) Archiv rozpakujte někde na váš pevný disk

3) Běžte do složky a spusťte applikaci Horizon.exe

4) Běžte do záložky tools a potom Device Explorer

4) Připojte USB Flashku ( naformátovanou v xboxu na FATX ) k PC a Horizon si jej sám načte ( měl by)

5) Vyberte si cestu kam soubor vložit a dejte Inject New File ( do Contents)

6) Flashku vložte do Xboxu a restartujte

7) Po spuštěni Dashboardu ješte vymažte Cache

Poznámky:

- je dosti možné že budete muset vymazat cache po každém spuštěni xboxu!!

- pokud potřebujete více updatu ke hrám - tak najdete zde : New Game updates

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, stáhnul jsem všechny titly které jsem našel jak "Direct" "CNG" (PAL i Region free), nahraji po dvojci protože na jednou mi všech šest updatu nahrát nejde, - vložim do konzole

- zapnu konzoli

- vymažu cache HDD

- najedu na obrázek hry Assassins Creed Brothehood

- začne šrotit mechanika a po cca 3-5 sekundách moje oblíbená hláška "This disc is not supported" (For more help, visit .........)

rozjeli jste tuto hru někdo přes update? nevíte co bych mohl ještě zkusit?

to Toro: ICQ mi bohužel už tři týdny neposílá potvrzovací email k účtu tak že na ICQ nemůžu.

díky všem za případné rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdar mam takovy problem mam vypalene hry novy nfs a rise of nigmathare ale nemužu to rozjet ale u kamoše to normalně rozjedu pročetl jsem si tu vše tak jsem se taky dočetl že bych mohl mit tichy update ale problem je v tom že na live nechodim tak potom nevim proc mi ty hry nejedou.ale i presto jsem zkoušel navod přes flasku a ty hry nerzjedu tak mohl by jste mi nekdo pomoct dik moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mě všechny xgd3 hry šlapou po tom co tam nahraju title update, jen forza 4 nejde, to mě štve nejvíc! ona se spustí ale asi po minutě to hodi hlášku unreadeble disc. už nevím co s tím, napadá mě jen čekat na novej title update a pak by to možná šlo. Nebo vám snad jde? Už jsem to zkoušel vypalovat všema možnejma způsobama, mám prvni dvd už asi 4x. Jenomže ono tov tý dvd-romce opravdu vydává takový zvuky jako by se to blbě četlo, u jiných jede normalně v klidu tak už opravdu nevím co dělat, pálil jsem jak v IMGB tak v CloneCD ale prostě nic. Nevíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já bych ještě dodal, že ne všechy ty updaty musí fungovat zrovna pro vaší verzi hry :). Každá verze má totiž svoje vlastní Media-ID, takže pokud by se vám hra nespustila tak zkoušejte jiné z www.xbuc.net . Další problém, který může nastat je že vám hry nepůjdou z HDD (pojedou jen snad 3 minuty a pak to hodí error o autorizaci) tady stačí jen hru smazat z HDD a vše pojede jak má :).

Tobě to šlape? Mě třeba batman taky a další xgd3 hry taky ale proste forza ne.. rozjede se a pak to hodi hlasku this disc is unredeble, a kdyz to mam naistalovany tak to po nejaky dobe hodi zase failed to authorize disc. uz me to se*e.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Skyrim mi psal this_disc_is_not_supported.png

Takže jsem udělal vše podle tohoto návodu, první jsem skusil přiložený update v tom Packu, nešel. Tak jsem ještě stáhnul z http://www.xbuc.net/ update[TABLE=class: updates, width: 720]

[TR=class: odd, bgcolor: #EFEFEF]

[TD]49A1477A[/TD]

[TD]Skyrim TU[/TD]

[TD]PAL NTSC/U[/TD]

[TD]16. Dec 11 14:38[/TD]

[TD]3.41 MB[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Prostě pomocí horizontu jsem to dostal na flashku, tu jsem dal do xka, soubor Skyrim přetahnul na xbox Disk, zapnul filecontent nebo jak (pro přesun souborů), vytahnul jsem flashku, vypnul xbox, zapnul ho, vymazal cache z xbox Disku, zapnul Skyrim...a opět hláška Unsupported Disc :-(

(Skyrim mám na DVD protože mám jen 4GB xbox jestli to něco mění)

Co dělám špatně ? :dots:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu