Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zničená karta?


Antaury

Otázka

Ahoj,mám nintendo DSi XL s firmwarem 1.4.2Europe...nedávno jsem si koupil kartu R4 sdhc white...bohužel neměla aktualizovaný firmwar,jeden z neznámých lidí mi ji tedy aktualizoval na svém DSi se starym firmwarem...po prvnim spusteni mi DSi psalo chybu s errorem... (tradicni veta ktera kazdeho prekvapi po updatu)...tak jsem se smiril s tim ze uz mi na dsku zadna karta nikdy nepujde...ale po 5ti minutach jsem opet dsko zapl a karta fungovala...hry fungovali,vsechno....Ale minuly tyden jsem hral rano Mario Super Bros. a pri loadingu pozice (ulozena ve hre) se mi DSko seklo,tak jsem ho restartoval a opet zapl kartu,jenze zase ta neprijemna cerna obrazovka...tak si rikam-spatny kontakt,ale ne.Podlozil jsem kartu papirky ale taky nic...a ostatni karty (officialni pokemon black a soulsilver) mi jdou....Jeste jsem nezformatoval SDkartu...ale i kdybych ji zformatoval,tak by mela aspon naskocit bila prazdna obrazovka a ne psat tyhle nesmysly....firmware je taky furt stejny....nevite pls nejaky zpusob napravy...nebo aspon urceni duvodu chyby?Predem dekuji a pardon za pravopis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu