Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaky format musi mit externi hdd aby videl FSD jeho obsah ????


Recommended Posts

Zdravim, mam asi blby dotaz. Mam pres iso2god predelane gamesky. Disk mam 2,5 TB a prevedeny hry nakopirovane do slozky Games. Disk je ve fat32, ale kdyz jej pripojim, tak ho ve FSD vubec nevidim. Muzete poradit co s tim? Konzole je SLIM.

P.S. Zkousel jsem i 320 GB take naformatovany na FAT32 a stejny vysledek ... :(

Flashdisk 16 GB to vidi normalne.

Musi byt externi hdd naformatovany na xbox format? Nebo delam neco spatne.

Dik za jakoukoliv radu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Externí HDD musí být naformátovaný na FAT32 . Ale na FAT32 nelze ukládat ve formátu vytvořeném programem iso2good - ten je jen pro uložení her pod partition3/content/0000...../.... Do formátu FATX ( zformátovaného HDD v xboxu ) lze ale z celkové kapacity externího HDD využít jen 16 GB . Proto musíš hry na externí HDD ukládat jinými programy ( XBOX360 ISO Extract , Xbox-Image-Browser-v2.9.0.350 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam hlavne problem, ze at tam pripojim jakykoliv externi disk s fat32, tak ho nevidim v Xku ani jako zarizeni. Nema byt nekde povoleny ve freestyle dash (v nejakem ini)?

Musi byt dodrzena nejaka adresarova struktura?

Pripadne musi byt na disku jen jeden partition?

Hry z interniho hdd pres God2Iso mi jedou v pohode.

Uz jsem z toho na nervy. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to delal, ale ja ani v tom add path nevidim ten externi disk :(

Predpokladam ze by tam melo byt bud usb: nebo flash: ale ani jedno tam neni, vidim jen GAME: a Hdd1:

Problem vyresen (pri formatovani hdd jsem mel nastaveny disk jako logicky a chtelo to primarni).

Dekuji "toro" za nakopnuti. :)

Prosim o lock.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam stejny problem jako galfar .. mam ext. ssd hdd 32gb a chtel sem ho pouzit na xboxu, naformatoval sem na fat32, udelal slozku Games, ale bohuzel mi ho xbox nenajde .. koukal sem i na sppravu disku a je jako primarni oddil .. ma jeste nekdo jiny napad jak zprovoznit tento hdd?

edit:// tak flaska 4gb mi take normalne nabehne i v xex menu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu