Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBLA hry na RGH konzoli


Recommended Posts

Cau mam dotaz.

Mam RGH konzoli na ktery normalne funguju. Upravene ISO hry bezi jak po masle, ale kdyz jsem si chtel zahrat urcite XBLA gamesy, tak se bohuzel nepovedlo.

Nektere, ktere jsem stahnul jiz "odemcene" funguji bez problemu, ale jine, ke kterym je pripojen i profil, tak nefunguji.

Profil nelze samozrejme prihlasit do live a tudiz se hra tvari jako demo.

Nemate nekdo zkusenost, nebo lepe radu, jak na to?

Dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak si odpovim sam.

Kdyby jste nekdo nevedel, jak na vyse uvedeny problem, tak se to da resit stejne jako u JTAG konzoli.

Nahrat do boxu XM360 a potom vyhledat vsechny XBLA hry, ktery jsou v adresari HDD1\Content\ (adresar se samozrejme muze lisit dle umisteni)

Pote uz staci dat jen unlock a muzete si uzivat XBLA her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak přesně se ti to povedlo a co přesně je XM360? Nejlépe kdyby byl nějaký návod :) Taky bych si rád zahrál pár xbla her.. Tady jich je třeba dost na výběr http://www.xbox360iso.com/fso-nl-so-t437304.html takže nějak to jít musí :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak přesně se ti to povedlo a co přesně je XM360? Nejlépe kdyby byl nějaký návod :) Taky bych si rád zahrál pár xbla her.. Tady jich je třeba dost na výběr http://www.xbox360iso.com/fso-nl-so-t437304.html takže nějak to jít musí :idea:

Uz jsem si rikal ze je tu nejaky nevyresitelny problem ktery me odradi od hrani XBLA her a stacilo googlit a prvni odkaz:http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/libxenon-homebrew-jtag-reset-glitch-content/7999-xm360-2-0d-download-xbox-360-jtag-xbla-dlc-tu-content-organiser.html

Dej vedet jak to slape .-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jsem to vedel ze se do ta odblokovat nemusel jsem predtim ty hry mazat :D

Mno jo stalo se.Nahodou nevedel by nekdo ,kdyz ma nektera hra update ten se stahne sam ?

Pres FSD a nebo ho musim nekde najit sam ? ( Myslim patch ) Ne DLC.

// Jen je skoda ,ze nikde nejsou ke vsem hram obrazky nez nazvy. Nazev me prd rekne,ale aspon neco .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem si rikal ze je tu nejaky nevyresitelny problem ktery me odradi od hrani XBLA her a stacilo googlit a prvni odkaz:http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/libxenon-homebrew-jtag-reset-glitch-content/7999-xm360-2-0d-download-xbox-360-jtag-xbla-dlc-tu-content-organiser.html

Dej vedet jak to slape .-).

Takže ten program nahraju normálně do kořenového adresáře stejně jako FSD? A xbla hru zkopíruju klasicky na hdd stejně jako hru v GOD formátu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ten program nahraju normálně do kořenového adresáře stejně jako FSD? A xbla hru zkopíruju klasicky na hdd stejně jako hru v GOD formátu?

Uff tak to nevim,RGH xbox budu mit doma dneska vecer tak se na to v prubehu tydne mrknu.Kazdopadne kdyby jsi to mel driv tak sem dej navod jak jsi postupovat.DIKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak přesně se ti to povedlo a co přesně je XM360? Nejlépe kdyby byl nějaký návod :) Taky bych si rád zahrál pár xbla her.. Tady jich je třeba dost na výběr http://www.xbox360iso.com/fso-nl-so-t437304.html takže nějak to jít musí :idea:

Když se tam zkusím pokaždé zaregistrovat, a podaří se mi to , tak hned po registraci mi to hodí ban a na píše to z důvodu=>neznámý, co jsem udělal špatně??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem tam registrovan a v pohode nic to nepsalo.Mozna spatne jmeno nebo heslo,mozna ho uz nekdo ma a heslo musi splnovat taky urcite pozadavky.Jinak nevim napis co to rika.

Pokaždé když se zaregistruju a přihlásím, tak to napíše:

You have been banned for the following reason:

No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokaždé když se zaregistruju a přihlásím, tak to napíše:

You have been banned for the following reason:

No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never

Rekl bych ze mas spolecnou IP s nekym kdo tam ma ban.Pokus se regnout jine jmeno a pokud to nepujde tak treba z jineho PC,treba u kamose v netove kavarne a tam se zkusit pripojit.A popripade si zalozit jiny email.Uvydis maji tam vsechno od her,docela dobre forum jen englisssssss :(((.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Conect / 0000000000000 / NAZEV hry / Slozka 00700 <-- Uz ti slozky maji stazene hry.Ovsem fujguje to pouze na JTAG a RGH ! Pak v nastaveni FSD das projet databazi a pak das Arcade a hrajes.

No RGH mam, a žádnej jinej program k tomu nepotřebuju? Takže ji nahraju do nul stejně jako hry v GOD formátu..a "název hry" myslíš kod např. Lara Croft má 58410A59 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak ano ... 58410A59 / 000D0000 <-- Tohle ma kazda arcadovka.Chtelo by to sem pridat tabulku slozek at kazdej ma jasno kam co patri :)

A pak das v tom FSD prohledat HDD at si to zaradi hru podle slozek a hotovo ....das Ardadovky a hrajes .)

Super tak dneska večer po práci to vyzkoušim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jo už včera jak si to psal tak jsem toho spoustu natahal :) akorát kopíruju laru na hdd tak jsem zvědavej jestli to rozjedu..

EDIT: Super tak to maká! Akorát mam xbla hry mezi normálníma a ne pod xbox arcade hrama ale to je asi i lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu