Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBLA hry na RGH konzoli


Recommended Posts

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No to jo už včera jak si to psal tak jsem toho spoustu natahal :) akorát kopíruju laru na hdd tak jsem zvědavej jestli to rozjedu..

EDIT: Super tak to maká! Akorát mam xbla hry mezi normálníma a ne pod xbox arcade hrama ale to je asi i lepší

staci zmacknout na ovladači Y a přesunout

a nastav si cestu ve fsd v setting na xbla ono až budeš mít třeba 100 arkádovek tak to tak super nebude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

mimochodem ja sem si stah nakej compet pack z tlka 129gb arkadovek a dlc 655 polozek se z toho osypu nez to rozpakuju po jednom kdyby nekdo chtel muzu nahodit treba jako torrentna czt ale vcera nejak pribrzdil razantne net asi moc sosam a nekoho to prudi:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No právě to mám z xbox360iso.com a je tam, že to je prepatched a unlocked.

Když to pustím, funguje jen trial.

Konkrétně mě zajímají Fruit Ninga Kinect, Joe Danger, Prince of Persia.

Našla jsem někoho na xbox360iso.com se stejným problémem:

[TABLE=class: tborder, width: 100%, align: center]

[TR]

[TD=class: alt1, bgcolor: #F5F6F5]I have a problem. xm360 says that all my xbla's are unlocked but in game its trial version can anyone help me please?

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

a toto mu radí:

[TABLE=class: tborder, width: 100%, align: center]

[TR]

[TD=class: alt1, bgcolor: #F5F6F5]You just need to remove or disable contpatch in the launch.ini[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

... jsem nováček, takže nechápu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najdi si bud na usb nebo na hdd tento soubor launch.ini podle toho odkud spustis fsd a zkopiruj si ho do pc otevri ho v notepadu a najdi kde bude napsano

contpatch=true a zmen na contpatch=false pak to hod zpatky do xboxu nebo na flesku a mělo by to jít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím jak se to stalo, ale večer mi zmizel u XBLA trial a naskočily plné hry. Konzole mi záhadně začla bootovat pořád do NXE. Pak se konzole vypla a jdu pustit hru a zas tam mám trial a konzole bootuje opět do FSD. Tak jsem z toho absolutně zmatená. Nák si to se mnou zahrává. :-)

.

.

.

.

Vypadá to na nákou chybu v dashlaunch 2.29:

http://teamfsd.com/forums/viewtopic.php?f=7&t=920

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím jak se to stalo, ale večer mi zmizel u XBLA trial a naskočily plné hry. Konzole mi záhadně začla bootovat pořád do NXE. Pak se konzole vypla a jdu pustit hru a zas tam mám trial a konzole bootuje opět do FSD. Tak jsem z toho absolutně zmatená. Nák si to se mnou zahrává. :-)

.

.

.

.

Vypadá to na nákou chybu v dashlaunch 2.29:

http://teamfsd.com/forums/viewtopic.php?f=7&t=920

Hmm precetl jsem si to a asi budes muset dat dasch 2.28,nebo pockat na 2.30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu