Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBLA hry na RGH konzoli


Recommended Posts

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

2 jahoda: ahoj, s timhle sem se taky trapil..nakonec mi pomohlo presne to, jak ty davas odkaz.

Poupravil jsem v launch.ini radek contpatch = false

restartoval, znovu spustil XM360, proskenoval a hry bezi jak maji :)

druha moznost by byla vratit se k dashlaunch 2.28 nebo pockat na 2.30

Sukacek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch souborů launch.ini je tam více, je myšlenej ten na HDD1, který vidím na ftp? Pokud to nepůjde, počkám na update.
Jj je to ten INI. soubor co je na Hdd1 jak se vkladaji hry do conectu. Je to trivialni zalezitost. Pres FSD se pripojit k hdd, vyjmout to do pc, prepsat, smazat ten co je na hdd1 a vlozit na puvodni misto ten upraveny. Doba upravy cca 1minuta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravim, mam FSD 2.2 a stáhl sem Castle Crashers na share-rapidu a když jsem ho poprvé hrál bez něákýho odemikání jsem měl hru (asi) odemklou a dostal sem se dost daleko. Potom když jsem jí druhej den zapnul musel jsem hrát zase od znova protože se nic neuložilo a teď se chová jako demo a je tam stále Unlock full game. Objevil jsem XM360 dal jsem ho na flashku a zkopíroval do Xboxu kde sem ho taky spustil. V XM360 mi to psalo že Castle crashers je už odemklá XBLA hra tak jsem to pustil přímo přes ten program a stále nic, hra se chová furt jako demo. Nevíte co s tim?

Edit.: Tak jsem to stáhnul i od jinud, zkusil XBLA unlocker a furt nic. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu