Jump to content
  • 0

hard disc corrupted


FaMart
 Share

Question

caute pani velmi pekne vas prosim o radu. mam ps3 slim 120gb. mal som ju prevazne na gt5. vcera mi trosku skocila/spadla. dnes som ju zapol a vyhodilo mi ze file system hd je poskodeny a bude obnoveny. avsak po obnoveni sa restartuje a naskoci to znova. otazka znie je v haji disk alebo co? ake mam moznosti? mate niekto skusenost? :? vdaka vsetkym!!

Link to comment
Share on other sites

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Občas se stane že je PS3 v takovém pastavu že ti nezbývá nic jiného než jí přepnout do servisního režimu a z něj udělat update, z něj se dá také udělat korektní rebuild database, jenž ve vetšině případů tento problém odstraní. Jak na servisní režim. Zapni PS3 tlačítkem přímo na přístroji drž ho stisknuté, ozve se jedno zapípání po té dvojité a PS3 se sama vypne. Znovu napájecím tlačítkem zapni PS3, drž jej do zapípání a než se na obrazovce objeví výzva k připojení ovladač USB kabele, proveď. V menu nalistuj update konzole a pokračuj dle instrukcí.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

PS3 mám propojeno z PC přes PS3 media server - v hlavním menu v PS3 vjedu do kategorie filmy, vyberu si PS3 media server a následně se mě zobrazí disky v PC + adresář WEB - do toho když vjedu tak je tam radio, video, youtube,... no a když chci přehrát něco z you tube tak se objeví hláška the data is corrupted ... filmy přes PS3 media server jedou, přes internet jedou i videa z you tube - nevíte jak se té hlášky zbavit aby jeli videa i přes adresář WEB jak to máte vy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy