Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iPod zemrel pri pokusu o Jailbreak ! prosim pomoc


Satanias666

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nj ale do tohohle nejde zadnej jinej nez naka 2ka... zkusime to jeste na jinym PC... prosim kdo ma naky napady at napise...

JESTE SE CHCI ZEPTAT JESTLI JE MOZNY ZE MI HO PRODAVAJICI PRODAL NEJAK POSKOZENEJ A PROSTE UZ TAM NIKDY NEPUJDE DAT ZADNEJ FW... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to je blbost,sice mám iPT 2 8GB(novější verzi,s novějším bootromem),ale na 4.2.1 by ti to mělo jet 100%,ale případně mám ještě 2 nápady:

1.Stáhni sn0wbreeze 2.2.1

2.stáhni iOS 4.2.1 pro iPT 2g

3.projed iOS 4.2.1 sn0wbreezem

4.nahod custom DFU na konci návodu v sn0wbreeze

5.zapni iTunes drž shift a zmáčkni restore

6.vyber vytvořený custom iOS

7.čekej snad to pojede

2.Nápad: Neber to jako urážku,ale máš 100% tento iPod

http://svobisweb.xf.cz/pictures/ipodtouch2g1.jpg

a ne tento?

http://stateofjailbreak.com/wp-content/uploads/2010/11/Ipod_Touch_1g.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

diky moc za radu... na neco takovyho sem cekal... dneska to vsechno vyzkousim... jeste otazka jak si to napsal tak to presne mam udelat postupne... ? takze prvne hacknout tu 2ku pak v tom snowbreez udelat tu 4ku a nahrat... jo a ktem obrazkum... opravdu mam 2G neboj poznam to :)

PS: Kdyby ten kdo delal ten navod tady na foru to napsal presne tak se mi to ani nestalo !!!!!!!§

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

diky moc za radu... na neco takovyho sem cekal... dneska to vsechno vyzkousim... jeste otazka jak si to napsal tak to presne mam udelat postupne... ? takze prvne hacknout tu 2ku pak v tom snowbreez udelat tu 4ku a nahrat... jo a ktem obrazkum... opravdu mam 2G neboj poznam to :)

PS: Kdyby ten kdo delal ten navod tady na foru to napsal presne tak se mi to ani nestalo !!!!!!!§

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ne,hackovat 2ku nemusíš,prostě si vytvoříš ten custom iOS,hodíš iPod do pwned DFU,nabídne ti to na koni sn0wbreezu,a nahraješ ho přes iTunes,jak jsem to psal předtím

a ještě jedná možnost,zkus si stáhnou whited00r iOS,je optimalizovaný pro starší přístroje

takže návod:

1.stáhni si bud custom 4.2.1 nebo custom 5.0

2.stáhni si nejnovější iReb

3.Hod pomocí iRebu svůj iPt do pwned DFU

4.zapni iTunes

5.drž shift a zmáčkni restore,vyber whited00r iOS co jsi stáhnul

6.mělo by ti to jet(nemusíš mít iPod hacnutý na 2ce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ne,hackovat 2ku nemusíš,prostě si vytvoříš ten custom iOS,hodíš iPod do pwned DFU,nabídne ti to na koni sn0wbreezu,a nahraješ ho přes iTunes,jak jsem to psal předtím

a ještě jedná možnost,zkus si stáhnou whited00r iOS,je optimalizovaný pro starší přístroje

takže návod:

1.stáhni si bud custom 4.2.1 nebo custom 5.0

2.stáhni si nejnovější iReb

3.Hod pomocí iRebu svůj iPt do pwned DFU

4.zapni iTunes

5.drž shift a zmáčkni restore,vyber whited00r iOS co jsi stáhnul

6.mělo by ti to jet(nemusíš mít iPod hacnutý na 2ce)

dobre zkusim to... tohle mi to ukazuje na konci celyho procesu...

post-19060-14687158707159_thumb.jpg

TO VYPADA ZE JE IPOD POKAZENEJ A NEJDE TAM NIC NAHRAT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak nejsi jedinej s timto probleme,nasel jsem tema na apple foru o tom,ze nekteri maji na iPT2g iOS 2.2.1,a kdyz chteji updatovat na 4,tak jim to hodi vzdy error 37

EDIT:TAdy to máš: https://discussions.apple.com/thread/2472151?start=0&tstart=0

a údajné řešení: Just switch off Zone Alarm (or in general the FireWall) a přejmenuj iOS,který nahráváš na iRest,omlouvá se za angličtinu,a proto to taky nechápu,možná to pochopíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu