Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Super Mario 3D Land


.Den

Recommended Posts

tak jelikož už mastím jak vzteklej mohu se již náležitě vyjádřit. Takže hra totální pecka. Nintendo si vždy pořizuje už jen kvůli mariovi ! světy kratičké, obtížnost nevelká(ještě nejsem u bonusových). Občas až na po X-té najdu poslední hvězdu. Hru si moc užívám.

Jinak k té SM64 na DS, tak také hraju a naprostá pohoda. Samozřejmě land je o něco vychytanější(protože je novější) ale klasickou 64 ku mám snad 10x otočenou na 120 hvězd, takže u mě spokojenost! Kamera vůbec nesere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

No já osobně jsem u téhle hry absolutně neobjevil to co u jinejch mario her: "ještě jeden level a jdu spát", né že by levely nebyly zábavné rozmanité a svižné ale nemá to takovou jiskru jako 2D NSMB :) 3D efekt nádhera ale ne nutnost. Co se týče délky hry: Fallout 2 se dál dohrát za 11 minut.. ale dohrát hru neni to proč to hrajete ne? když ste z toho chtěli mít príma hru tak vám to vydrželo hafec hodin. je mi jasný že 5-ti letý děti se předháněj kdo je v jakym levelu ale myslim že požitek ze hry je důležitější - čili mnoho a mnoho chcete li to dát na 100% těch deset 6 hodin mi přijde vcelku rychlý. s kamerou a ovládáním nemám problém. kdybych jí nedostal zadarmo tak bych si jí po vyzkoušení rozhodně koupil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jak to tak vypadá, tak jsem asi jedinej, koho 3D Land nebaví :(

Nevím proč to tak je, jsem fanda Maria a do dnešních dní stále pařím Super Mario Bros.

Hra je hezká, levely jsou parádní a nápadité, ale něco mi tam prostě chybí. Možná akce a dynamika, nevím, neumím to pojmenovat. Jedinej důvod, proč to pořád hraju je, že doufám, že se to zlepší, když už jsem za to vysolil 9 kil... Teď jsem ukončil šestý svět. Pokud to nespraví ty bonusové levely, tak to jde z baráku...

Upraveno uživatelem Lukash
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tak já ty poslední dva příspěvky beru zpátky. Doufám, že někoho neodradily... Stalo se totiž to, že mne hra nakonec chytla a dnes jsem ji dohrál na max, tedy všechny hvězdy. Bavilo mne to a v některých speciálních levelech i silně frustrovalo. Hru jsem dohrál za 25 hodin.

Asi už ji nebudu hrát znovu, tedy je k mání na výměnu za New Super Mario Bros 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu