Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

upgrade na 6.60


bindiz582

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ma cenu si upgradeovat psp na 6.60 a pote flashnout, nebo staci 6.20 pro-b6 na kterem mi ted psp bezi?
Stačí 6.20, jen bych ti radil si aktualizovat na PRO B10, protože PRO B6 je už zastaralej a neobshauje mnoho vylepšení co má PRO B10. Stáhni si to zde http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vybírám jen to nejdůležitější (to bych tu byl do zítra kdybych psal všechno):

- Různé opravy ve stabilitě

- Přidaná podpora pro nejnovější hry a pro hry co nefungovaly nebo fungovaly špatně (GTA: ChinaTown Wars, atd.)

- Přidaný UMD ISO VIDEO Mount (přehrávání videa ve formátu ISO)

- Podpora názvů ISO her s názvy v non latin1 (diakritika, atd.)

- Volba Memory stick speedup (zrychlení načítání z memorysticku) a ISO cache (zrychlení načítání her)

- Podpora pluginu POPSLoader (spouštění některých PSX her, které vyžadují soubory ze starých fw)

- Opravený bug, kdy při uspání PSP se zaplou hrou se ta hra zasekla

- V přetaktování procesoru přidaná frekvence 166/83

- Opraven hluk UMD mechaniky ve Sleep módu

- Podpora 2GB-4GB ISO/CSO

- Přidržením tlačítka R při startu XMB se vypnou pluginy ve VSH

- Do Recovery menu a VSH menu byl přidán efekt highlit, kdy se zvýrazní vybraná volba blikáním, přidaná volba fontu (písma)

- Možnost lokalizace Recovery menu a VSH menu do češtiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den. Koupil jsem synovi psp, který měl oficiální verzi 6.20. Samozřejmě jsem se snažil flashnout a to na tuhle verzi 6.20 PRO - návod zde http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003 vše proběhlo ok, vytvořil jsem složku ISO a do ní nahrál hry. Ovšem hry se nedaly vůbec načíst (occurred data). Nahrál jsem tedy verzi - 639PRO_B6fixPSN - a vše běží jak má. Chtěl bych se zeptat jestli tenhle firmware je dostačující, běží totiž už verze - 6.60 PRO-B10- a nejsem si jist jestli mám opět psp fleshnout na tuhle verzi. Děkuji za případné odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kolemjdoucí:No určitě bych updatoval na PRO B10, výčet těch nejdůležitějších změn, co se udály od PRO B6 jsem napsal nad vaším příspěvkem. Možná by bylo ale lepší si tam dát zpět tu verzi 6.20 a pak tam dát 6.20 PRO B10 Permanent, protože ta je jako jediná nastálo, což znamená, že se CFW po restartu PSP nemusí znovu nahazovat. Návod na downgrade zde http://console-forum.net/tema/122319-downgrade-z-6-60-6-39-na-6-20-i-09g-update-4-9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky. No zkusit to můžu, ale je to už trochu pro mě komplikované. První musím asi stáhnout Downgrade a nahrát oficiální 6.20, pak 6.20 PRO B10 Permanent. Alespoň tak jsem to pochopil. Nevím jestli to tady někde je, já to nenešel - ale přivítal bych podrobný návod na flashování psp, myslím tím návod i z popisem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu