Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pár otázek, než se do toho pustím :)


Recommended Posts

Zdravím.

Když to dobře dopadne, tak zítra po týdenním čekání dorazí domů konzole z RGH. Proto chci být už připraven a nemuset se tu pak stresovat s tím, že nevim co s tím.

TAKŽE.

Pokud něco bude špatně, tak mě prosím opravte. V konzoli bude jen klasickej Dashboard, kterej ale bude umět spouštět hry z externího HDD, nebo to budu muset teprve nainstalovat.

Co se týče her. Když mám na to připravenej HDD naformátovanej na FAT32, stačí když si na něm udělám složku a do ní poté naházím hry které jsem prohnal přez program Iso2God. A stačí když to nakopíruju do oné složky. Po připojení ke kompu bude tedy cesta vypadat nějak následovně?

e:/games/415608CB/00007000/E597DABB0EC6602B360C.data/"a zde už je cca 50 souborů s hrou"

nebo je to špatně a ke spuštění hry budu potřebovat ještě něco nějak jinak?

Téma RGH sleduju už od začátku jeho založení, ale tohle prostě nechápu zatím. Doufám že to jen tím, že to musím řešit jen v představě a nemám možnost si to vyzkoušet.

Doufam že mě ještě nějaký otázky napadnou. Chci být prostě připravenej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusis ani hry v Iso2God. Klidne je muzes prohnat jen pres Xbox Image Browser. Mam tedy odzkousene ze jedou z externiho hdd i pres Iso2God.

Potom zalezi, jestli budes mit xbox i s FSD. Pokud ne, je tu na foru postup jak ho nainstalovat. V FSD jen vyberes cestu ke slozce na hdd, kde mas hry a vse ti pojede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu