Jump to content
  • 0

PS3 nebo XBOX - dotaz trochu jinak


Lumpik
 Share

Question

Ahojky, vím, že takových dotazů je na netu mraky, taky sem jich již hodně přečetl, ale chtěl bych se zeptat jinak a hlavně bych chtěl prosím odpovědi z vlastních zkušeností, ne "někde jsem četl" apod. Moc děkuji. Takže začátkem roku bych si chtěl koupit jednu z těchto konzolí, abych mohl společně s malým hrát. Sám osobně jsem měl půjčenou na tři dny PS3, kde se mi líbilo, že sem si mohl stáhnout xy demoher a tyto v klidu vyzkoušet. Teprve ta, která se pak zalíbí si mohu koupit (člověk není zklamán, že koupí hru jejíž obrázky jsou úchvatné, ale do příjemného hraní má pak daleko). Filmy na ní bych asi nepřehrával, na to mám domácí DVD a osobně mi stačí spíše i pěkná kvalita v .avi, tím chci jen říci, že až tak náročný nejsem. Online hry, no tak to možná, opravdu možná, do budoucna, zatím mne to nikdy nezaujalo, to spíš časem asi malého. Že je na tu konzoli ta hra, která není na druhé konzoli mi také nevadí, stejně, každému se líbí něco jiného a prostě ten nějaký titul oželím. Kinect taky v současné době nepotřebuji, měl jsem dříve něco podobného na PS2, kde jsme se na hraní s ním těšili, nakonec, jestli jsme si hru pro toto zařízení zahráli 2x ?? Možná by to bylo v lepší kvalitě a s lepším přizpůsobováním a fungováním ve hrách bylo příjemnější, já osobně jsem ale invalida, takže jsem rád, že budu v klidu sedět a hrát.

Takže pro ty ochotné mi poradit, spíše mi jde o to, která konzole je asi lepší vzhledem k poruchovosti, ale i která je víceméně lépe přizpůsobivější. Druhá věc jsou hry, osobně asi není (nemám) problém sehnat nějaké hry, ale zálohované hry jsem se dočetl, že jdou "lépe" hrát na XBOXu. Nebo už je to lepší i na PS3 ?? A který druh konzole je také lepší, nějak jsem se v tom množství zasekl (XBOX 360 4GB, XBOX 360 250GB, PS3 320GB, PS3 slim apod. apod. liší se to jen v paměti, která se dá vyměnit třeba změnou disku, nebo je v tom i něco jiného ???). A dá se někde upravená konzole sehnat i se zárukou ?? No, snad se najde někdo ochotný, kdo nebude hned "špačkovat" a poradí, vzhledem k postižení mi trvalo hodně dlouho, než jsem se prokousal na různých forech pročítáním podobných otázek, ale na to na co se ptám já moc odpovědí nebylo.

Děkuji moc, možno případně i rada na PM či ICQ

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, odpovídám sice docela pozdě ale lepší pozdě než nikdy ;).

K té poruchavosti , dneska jsou konzole téměř bez poruch obě, i když jsem slyšel že na X360 se sem-tam RROD objeví ( Ale to se dá v pohodě reklamovat...). Přízpůsobivější mi přijde Xbox který má například možnost vlastní ho avatara, je to takový barevnější, což myslím že by se malému mohlo líbit ;). O flashy a JailBreaku je tu toho mraky, takže tam problém to najít nebude ( Kdybys to nemohl najít tak mi pošli PM, dam ti odkazy..). K těm verzím konzolí : Xboxy ( i PS3) se prodávají už jen SLIM , bezporuchové , hadry jsou samozřejmě lepší větší ( můžeš ukládat víc věcí, a kdybys šel do X360 tak bude lepší když si vezmeš 250GB stejně bys nejspíš časem dokupoval...) u xboxu myslim že u 4GB není headset( kecátko :D ) ale ten jelikož nechceš hrát on-line tak nějak nepotřebuješ... Když jsme u toho on line hraní tak na Xbox se musí plati ( 1 rok - přibližne 1 000 Kč - není to tak tragické) ale stojí to za to... Je to prostě takové "přátelštější" můžeš dělat různý skupiny s přátely můžeš s nimi komunikovat atd. ... Hacknuté konzole se zárukou sehnat nedají... Ale když by se ti konzole "posrala" tak to pošleš zpátky Flasherovi ( Katalizátor je borec ;) ) a ten ti to "odpojí"... ( Jestli kecam tak mě opravte ve flashi se nevyznám ...

Tak to by tak bylo všechno, snad sem poradil ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy