Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kopírování her do xboxu a jejich spuštění :


toro

Recommended Posts

  • Odpovědi 230
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

To bohužel nevím proč máš tak malou rychlost.Já to dříve také dělal zpúsobem z PC na exterák a z exteráku do XBOXu, ale bylo to strašně zdlouhavé.Mám PC připojený do routru a xbox také.Ve windows jsem si vytvořil FTP a posílám do Xka hry rovnou z PC 10ti megovou rychlostí .Mrkni na odkaz a vyzkoušej..

http://www.svetwebu.cz/?p=1056

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to prave kopiruji na externi a pak do xboxu.Protoze kdyz jsem kopiroval cokoliv na externi disk tak to slo rychle.Ale po te zmene mi to kopiruje max 180bajtu.Jsem z toho paf.Nejhorsi je ze kdyz to vratim dohromady(rozdelene partion spojim na 500gb)tak porad kopiruje pomalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vůbec nechápu ,proč se tomu tak stalo.Harddisků jsem dělal opravdu mnoho a nikdy se mi toto nestalo.Předpokládám ,že máš Windows 7 a děláš to přes Tento počítač/Spravovat/Uložiště/Správa disků ?

Mrkni zde : http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=14&t=180639

Upraveno uživatelem triss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle tohoto postupu nic nerozděluj ,ale pouze odstraň celý oddíl z toho HDD a následně znovu vytvoř a dej format NTFS a uvidíme co bude .

Pravým tlačítkem, když klikneš na ploše na ikonu tento počítač, tak z menu vyber spravovat.

Tam se pak přepni na správu disků.

Uvidíš tam svoje disky, vyber ten, který chceš rozdělit, klikni na něj pravým tlačítkem a z menu vyber zmenšit svazek.

Nejdřív ti ukáže tabulku, kde se bude dotazovat na místo pro zmenšení, pak ti vyjede průvodce, akorát si vyplníš, kolik MB chceš zmenšit a provedeš to.

Udělá se ti další disk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si teď vzpoměl ,že jsem jednou koupil nový externí HDD z Aukra a ten měl ten problém ,že jak píšeš začal plnou rychlostí dokud se nezaplnil buffer a pak kopíroval pomalu ,tak jsem ho hned vyreklamoval.Pán tam prodával několik ks a samozřejmě to netušil ,ale peníze v pořádku vrátil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za rady.

Tak kabel vymenen jak radi ale nepomohlo. Zkousel jsem prelouskat toto ale popravde nevim co presne delat.Poradil by jste mi?

1. Control panel

2. System and Maintenance

3. Administrative tools

4. Run services shortcut

Once the services program loads find the services called Background intelligent transfer service and stop it

also right click on the same service and click properties then change the start value to manual or disabled this should also fix the network problem and USB copy and paste problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim. Mam problem s prepojenim notebooku s xboxom. Uz to tu niekto pisal, ale neporadili ste mu. Takze. NB s xboxom som prepajal aj s routerom, aj bez cross kablom, problem bol pri oboch pripadoch taky isty. Bud mi NB s xboxom prepoji, viem sa pozret na interny HDD v Total commanderi, ale akonahle dam kopirovat hru, rychlost je strasne mala. Alebo mi zariadenia nesparuje vobec. Potom skusam restartnut NB, restartnut xbox, menim IP v xboxe ( samozrejme ze aj v TC ) .. skusam menip ip z automatickej na manualnu .. skusam proste hocico .. niekedy mi to prepoji, ale je rychlost mala, niekedy mi to nepprepoji vobec, a zazrakom niekedy mi to sparuje a aj rychlost kopirovania je super. Mam win7, nemam ziaden antivirus, skusal som vypinat/zapinat firewall, nepomaha to. Xbox mam s RGH, s internym 750gb diskom, typ disku bohuzial neviem. Vie mi niekto poradit, v com moze byt problem ? Preco ma niekedy vobec nechce pripojit na xbox, a aj ked ma po case experimentovania a menenia vsetkeho mozneho pripoji, je rychlost kopirovania mala ?? Budem vdacny za kazdu radu, lebo ma to uz niesmierne vytaca, diky pekne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože se množily dotazy , tak jsem udělal podrobnější návod :

Ntb nebo PC propojit s xboxem ethernetovým kabelem .

Pro win xp :

V PC jít do SÍTOVÁ PŘIPOJENÍ – VYBRAT POUŽÍT NÁSLEDUJÍCÍ ADRESU IP - obrázky

http://2i.cz/1effa78d5e , http://2i.cz/e1005872a1

Pro win 7 :

Nastavení IP adresy : START - OVLÁDACÍ PANELY - SÍŤ A INTERNET - ZOBRAZIT ÚLOHY A STAV SÍTĚ - ZMĚNIT NASTAVENÍ ADAPTÉRU ZDE :

http://www.2i.cz/b5646b4192

KLIKNEŠ NA PROTOKOL IP VERZE 4 - VLASTNOSTI A NASTAVÍŠ IP ADRESU :

http://2i.cz/e1005872a1

  1. V xboxu nastavit manuál IP adresu ( V NXE ( original MS DB ) - system settings - network settings - wired network - configure network ) - poslední číslo jiné ( třeba o jedno číslo vyšší ) . Třeba 192.168.5.3 , maska 255.255.255.

  2. Zdravím,

po týdnu pokusů,dnů i nocí strávených nad připojením Xboxu se na vás obracím o pomoc. Pro jistotu přidávám citaci od Tota, aby mi někdo nepřeposílal odkaz, jak se to dělá.

Na začátek chci uvést, že mám doma vytvořenou síť wifi, v které mám 3x pc,tiskárnu,muntimediální centrum. Pro propojení s Xboxem jsem se snažil využít tedy i tuto síť. Po prohlédnutí fotek od Tora jsem se snažil dle obrazového návodu nastavit požadované data. A tady možná nastává můj první problém. Do IP Address jsem nastavil adresu, kterou má přidělenou PC, přes kterého se chci připojit k X.

Maska je jasná.Gateway????- IP adresa, kterou má router. Když dám v Xboxu test připojení,vidí mi PC, ale ikona Wirelles není zelená. Když jdu do nastavení sítě v pc, v zobrazení mapy sítě vidím Xbox. Ale nemohu vlézt do složek. Po připojení externího disku k "X" není disk vidět. Je však vidět USB, které je stejně jako disk formátováno na xFat ve W7.

Nešlo to po wifi, půjde po po kabelu. To jsem si tedy jen myslel. Problém: z důvodu umístění televize v jedné místnosti a z důvodu umístění Routeru v místnosti druhé jsem se pokusil o připojení pc co jede přes wifi s propojením "X" a to kabelem. Toro píše o úpravě v nastavení adaptéru, ale mě se tam žádné jiné nastavení sítě(přenosný nettop používám v práci,takže je tam nastavena firemní síť a domácí wifi) nezobrazí. Tím pádem nemám co upravovat. Když je to takto připojeno, nevidí mi Pc "X", ani není v mapě sítě "X" zobrazeno.

Adresa, která je přidělena přes wifi se po vypnutí, nebo zapnutí "X" mění.

Žádám,prosím o radu. Jak říkám, snažil jsem se postupovat dle jasného návodu(než jsem to sám zkusil),ale opravdu mi to nejde, nebo jsem větší kopyto než mi říká šéf v práci.

Díky za každou užitečnou radu, Díky čau 4kajman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj, potrebuji poradit. Mam HDD ktery mam naformatovany na FAT32 a xbox ho normalne vidi ale nenainstaluji na nej zadny sve veci, takze kdyz ho zase odpojim tak je prazdny. Mozna to tak ma byt ale hry stahuji a nahravam po prve a nevim co a jak :-/ ..... Dale stahl jsem Forzu ale u te nemohu nikde najit soubor iso.... Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Ahoj, tak vše dle návodu uděláno, nastaveno a stejně to nefunguje. TCM hlasi, že spojení se nezdařilo. Myslel jsem, že je problém v kabelu, ale je novej, křížovej a funkční. Nemate někdo zkušenosti s tímto problémem? Firewall jsem vypl - nic, manuál IP adresy několik - nic, přenastavení TCM - nic. Mam freestyle 3 - pravý dolní roh IP sviti, PC vyplněno a i tak nic. U FS3 jsem na hlavni obrazovce. Nic. Děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu