Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kolik topi vase konsole ?


Recommended Posts

Na kolik to vas xbox360 se smazi ? ?

Ja jsem mel pri otevrenem stavu okolo 43 cpu a gpu 41

Pri zavrenem stavu mam max . cpu 52 a gpu 55 po nekolikahodinach hrani.

Kolik muze byt max. strop teploty GPU nez se stane RROD ?

Revize :

Falcon : Cpu - 52° , Gpu - 55° , pameti - 55° case - 35° ( Uprava chlazeni 12V pridan 12 cm vetrak na GPU)

Automaticke otacky zadnich ventilatoru.

Male upravy :)

Cpu - 42° , Gpu - 43° - Zavrenem stavu a parba 20 min hry :)

Letni teploty po 3h hrani - Cpu 52° , Gpu - 64° ( Za me spokojenost )

46663e14c7.jpg

Vecer to dam akorat do kupy jinak bez zapojeni mechaniky jsem hral asi 20 min Gears of War 3 a teplota cpu okolo 42 a gpu 43.

Takze zatim spokojenost uvidime jake to bude pri kompletnim stavu a vse po kupy,ale tohle je konecna uprava .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

potrebuju dat nejakej chladic na GPU proste tam byt musi,pac cpu je myslim docela v pohode teplota,ale gpu je mazec.

Kolik vlastne musi byt,aby byl RROD ??? Co jsem jinak videl,tak na chladic normal typek umistil silnej plech ...takzvane ze to bylo propojeny s tim bilym krytem a chladilo to jako prase.

To teplo slo hned ven.Tak premyslim kde splasit plech :D

Co se jinak tyka chlazeni vim,ze by jsem ho zapojil do kabelu od DVD mechaniky ...vim ze se zapojuje do horni radi. nebo jednoduse napaji.

Co potrebuju je .... strucni navod ... video , obrazky + popis. Jestli o necem nekdo nevi ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

// to je mazec umistim na Gpu malej asi 60 mm vetracek a z 70 stupnu mam hned 48 ....tak by to chtelo tam dat nejakej tissi.

Skoda ze se tady mezi vama nenajde kudil co uz nejake to chlazeni na xko delal co by poradil jak udelat vetrak,ktery bude napanej z desky pres kabel DVD mechaniky.

Mam tady jinak jeste Artic fan 8 pwm AC ,ktery by na tohle mohl byt idealni.Bud udelat zapojeni na usb a nebo by me zajimalo jak udelat to napajeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mam v pc grafiku kolem 65 ,ale u Xka by to proste ten vetrak chtelo,pac ten malej pasiv je fakt luxus :D

Tak premyslim co tam dat a hlavne jak to zapojit ... jestli neni nekde obrazkovej navod.

Ja jsem tam jinak pozival starej vetrak jeste z intelu napojenej na USB tak me prekvapilo,ze razem byla teplota okolo 48 takze kdy by jsem tam dal

nejakej o trochu vetsi mohl by byt o malinko lepsi i hluk,ale chci,aby se vetrak pustil zaroven s xkem a ne z usb. Prosim o radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

// Konecne jsem se k tomu dokopal udelal jsem si ...

Dal jsem na grafiku 12cm vetrak a spokojenost teplota CPU 42 a GPU 40 :D

To je parada ... takze za me kdo ma RGH ... lidi nebojte se toho stoji za to !!!

// jinak po asi 2h mam cpu okolo 43-45 a gpu 42-43 .... to je nadhera :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sehnal jsem tohodle vodnika http://pctuning.tyden.cz/hardware/skrine-zdroje-chladice/3927-aqcool_3000p-instantni_vodnik a pokusim se ho nabastlit k Xboxu. Vyrobim k nemu akorat blok pro CPU a GPU zaroven.

Predstavuju si to asi nejak takhle http://watercooling.50webs.com/1/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mám teploty přes 70st.,v PC GPU zvládne i přes 100st,zajímalo by mě,jaká je teplota CPU a GPU před nainstalováním RGH,osobně se mi teploty taky nelíbí,ale nemělo by to vadit,uvidím,zda se bude po několika hodinách hraní vypínat,mám Slimko.Snad bude vše v pohodě.Kdyžtak kdo má RGH ve svém Slimku,podělte se o své teploty!

Že by to ten maxi ventilátor neuchladil?Nebo má malé točky,ale je nastaven na automatiku,ne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela zajimavy jak slimko topi ! Ja si myslim, ze teploty u Falcona byli u CPU okolo 55 stupnu a GPU 75-80 ,protoze nez jsem delal nejake upravy tak normal otevrene GPU slo na 73 stupnu.

Otevrene mam teploty nizke,ale pokud to mam komplet zadelany tak : cpu okolo 51 a gpu 53 coz je urcite dobry,ale laka me si tam dat jeste nahoru 120 cm vetrak a napojit ho na linku 12V co uz tam

jeden vetrak je jen me nikdo jeste neodpovedel,jestli me to takhle v pohode utahne ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slim teplota 70st. v klidu. Když zvednu otáčky ventilátoru v nastavení tak to jde dolů, ale automatika to drží na těch 70. Zdá se mi to sice dost, ale slim je mnohom méně poruchový než předchozí verze. Tak to bude asi v pohodě. Starší Xka používaly ekologické bezolovnaté pájky, které vlivem vyšších teplot způsobovaly studené spoje a známé závady RROD. U nových používají lepší pájky které to vydrží. Výhodou je že je to mnohem tišší než ty starší verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám za cenu tižšího provozu,vyšší teploty,ale nemělo by to konzoli vadit.

Když zvýšíš ot.je konzole slyšitelná?Zvedáš je natvrdo,nebo jen procentuálně základ,od kterého se to odvíjí?Jedná se mi o to,když se trvale zvýší otáčky ventilátoru,jestli jsou stále stejné a to i když se konzole např.při delším hraní bude více zahřívat,nebo si pak přidá ventilátor sám!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na slimu regulaci teploty řeší až FSD 2.2

Než naběhne, ventilátory hlučí, jakmile najede nové FSD, utiší se. Na revizi Trinity (Slim) a Jasperu doporučuji nijak NEEXPERIMENTOVAT s regulací otáček, ani nepřidávat žádné další chlazení, není třeba. Tyhle desky jsou optimalizované a nepřehřívají se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu