Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na vymenu HDD + instalace


Recommended Posts

Musis mit disk od WD urcitou radu a pak pouzit HDDHackr a k tomu i prislusny HDDSS.bin a to bude v tvem pripade pro 320GB disk.

- WD Scorpio Series BEVS/BEAS

- WD Scorpio Blue Series BEVS/BEVT

- WD Scorpio Black Series BEKT/BJKT

- WD VelociRaptor Series

- WD Scorpio Blue Series BPVT

- WD AV-25 Series BUDT

Treba tady je navod http://www.se7ensins.com/forums/topic/206853-xb360-how-to-upgrade-your-hdd-to-250gb/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna s timhle problemem jsem se potykal poslednich par dni. Hral jsem si s vymenou disku u myho Falcona s RGH. Puvodni 60GB Fujitsu jsem nejdriv vymenil za 120GB Hitachi a pak za 500GB WD Scorpio. Pokud mas RGH, tak muzes vynechat hratky s HDDHackr.

- pomoci FTP jsem zkopiroval z puvodniho disku moje profily a ulozeny hry na PC (je treba pro tohle odhlasit svyho uzivatele z dashboardu, aby nebyly jeho soubory pouzivany).

- vymenil jsem a nasledne zformatoval disk v xboxu

- nainstaloval jsem aktualizaci dashboardu (kvuli obnoveni avataru a funkcnosti kinectu - je treba davat stejnou aktualizaci jako mas v xboxu. Daval jsem update 13604 z USB na 13604, ktery byl v xboxu.)

- nainstalujes si veci, ktery pouzivas a pak nasypes zpatky svoje profily a ulozeny pozice, treba zase pres FTP.

A to je ve zkratce asi vsecko.

Pokud nesmazes puvodni disk, tak na nem tvoje profily porad budou a nemusis se bat, ze touhle operaci o ne prijdes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis mit disk od WD urcitou radu a pak pouzit HDDHackr a k tomu i prislusny HDDSS.bin a to bude v tvem pripade pro 320GB disk.

- WD Scorpio Series BEVS/BEAS

- WD Scorpio Blue Series BEVS/BEVT

- WD Scorpio Black Series BEKT/BJKT

- WD VelociRaptor Series

- WD Scorpio Blue Series BPVT

- WD AV-25 Series BUDT

Treba tady je navod http://www.se7ensins.com/forums/topic/206853-xb360-how-to-upgrade-your-hdd-to-250gb/

Ha pravda to me ani netrklo ze tu obstrukci s HDDHackrem muze vynechat. Vzdyt jsme v sekci JTAG/RGH :-) Ta procedura je nutna pouze u Xboxu s flashem. Zase pokud by to udelal tak ten disk muze pouzit v jakymkoliv Xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna s timhle problemem jsem se potykal poslednich par dni. Hral jsem si s vymenou disku u myho Falcona s RGH. Puvodni 60GB Fujitsu jsem nejdriv vymenil za 120GB Hitachi a pak za 500GB WD Scorpio. Pokud mas RGH, tak muzes vynechat hratky s HDDHackr.

- pomoci FTP jsem zkopiroval z puvodniho disku moje profily a ulozeny hry na PC (je treba pro tohle odhlasit svyho uzivatele z dashboardu, aby nebyly jeho soubory pouzivany).

- vymenil jsem a nasledne zformatoval disk v xboxu

- nainstaloval jsem aktualizaci dashboardu (kvuli obnoveni avataru a funkcnosti kinectu - je treba davat stejnou aktualizaci jako mas v xboxu. Daval jsem update 13604 z USB na 13604, ktery byl v xboxu.)

- nainstalujes si veci, ktery pouzivas a pak nasypes zpatky svoje profily a ulozeny pozice, treba zase pres FTP.

A to je ve zkratce asi vsecko.

Pokud nesmazes puvodni disk, tak na nem tvoje profily porad budou a nemusis se bat, ze touhle operaci o ne prijdes.

Tak to spacham podle tebe a jinak disk mam : WD Scorpio Blue 320GB to me bude na Xko stacit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec mam 320GB .)

Jak se mam dostat na FTP ,kdyz tam mam tedka klasicke menu ?

Disk mam jinak naformatovany a akorat stahuju 13604 s avatarama.

Ja to resim pomoci XeXMenu, ktery se da pustit s dashboardu. Staci ho spustit a hned spusti ftp sluzbu (user/pass je tusim xbox/xbox). FSD ma ftp v sobe taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to tam vidim ;-)

Je to v kroku 6. XexMenu je pouzity pro naslednou instalaci FSD.

A v kroku 4 jsou odkazy na stazeni baliku utilit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasel jsem XeXMenu_v1.1-ISO_with_PIR.iso ...tak taham ....

doufam ze tohle aspon pojede .... nic obtizneho nechci jen to tam hodit a pak sprovoznit FTP.

Akorat me vrta hlavou jak tam dam DASH ... mozna bude lepsi pockat na novejsi verzi ,ktera tedka vysla to pak urco update pujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasel jsem XeXMenu_v1.1-ISO_with_PIR.iso ...tak taham ....

doufam ze tohle aspon pojede .... nic obtizneho nechci jen to tam hodit a pak sprovoznit FTP.

Akorat me vrta hlavou jak tam dam DASH ... mozna bude lepsi pockat na novejsi verzi ,ktera tedka vysla to pak urco update pujde.

Zatim jsem si s aktualizaci dashboardu na novejsi verzi nehral, ale nemel bys poustet update z oficialniho ms balicku na vyssi verzi nez mas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu