Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunkční wifi sít díky typu zabezpečení.


DevilsMercenary666

Otázka

Čau.Mám problém.Mé funkční wifi předevčírem jaksi spadlo.Tedy jen u mého Ntb.Problém je v tom že nemůžu v pc a zároven na stránkách http://10.0.0.138 nastavit stejný typ zabezpečení(Ani ručně).Na těchto stránkách si vždy nastavím WPA-PSK.(Doporučuje to tak O2 Guru :D ) ale problém je že v pc v nastavení zabezpečení sítě volbu WPA-PSK nemám :?.Jen WPA,WPA2,CCKM atd.Další problém je v tom že když si chci na 10.0...... nastavit např WPA tak mi na těch stránkách vždy vyjede hláška Authentication Server IP format error ! a u Authentication Server mám jen 0.0.0.0. Nepomáhá ani restart modemu ( ZyXEL Prestige 660HW-T3 v2) To musím stejně udělat aby mi wifi vůbec šlo.Alespon do chvilky kdy nevypnu modem.Jen je mi divně že u druhého Ntb jsem koukal na nastavení a i když mám na modemu WPA-PSK tak se on vždy připojí i když má nastavené jen WPA.Takže jestli je problém s IP tak kde ho mám pls najít.Jestli je problém jinde tak prosím o pomoc.Díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu