Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejnovější dashboard ozdkoušen !!!!!!!!!!!


nabijecka

Recommended Posts

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nezkousejte to... ja to pred chvili nahral na LT 2 a mam asi vetsi problem.. XGD3 mi doposud sly v klidu protoze sem na live nikdy nebyl.. Cekam co mi odepise Romik....

Po nahrani noveho DB mi to hodilu chybu E71 blikaly cervene diody.Po restartu mi novy DB nabehl ale vypada ze xgd3 hry jedou jen s cd nikoliv z HDD... Kdyz hraju xgd3 z HDD tak po cca 3-4 minutach spadne hlaska disk error - autorizace disku error a konec ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkousejte to... ja to pred chvili nahral na LT 2 a mam asi vetsi problem.. XGD3 mi doposud sly v klidu protoze sem na live nikdy nebyl.. Cekam co mi odepise Romik....

Po nahrani noveho DB mi to hodilu chybu E71 blikaly cervene diody.Po restartu mi novy DB nabehl ale vypada ze xgd3 hry jedou jen s cd nikoliv z HDD... Kdyz hraju xgd3 z HDD tak po cca 3-4 minutach spadne hlaska disk error - autorizace disku error a konec ......

proč si nepočkal na 3.0? proč nahravaš DB na flash????l....ale tvuj problem vypada zavažněji..(HW?)....no ja necham kabel vypojeny do vanoc to tak vidim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK takže když mám LT 1.91 tak updatovat nemůžu? :( A já se na ten dash tak těšil :(. Prvě bych mmusel na stock jo? TO JE NA...

Můžeš XGD3 ti stejně nejdou ale budeš mít problém už s hrama AP2.5 které už hraješ........na druhou stranu tenhle DASH má smysl asi jen v kombinaci s LIVE a případne s kinectem. Pokud Live nepoužíváš tak neupdatuj bude to tak lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš XGD3 ti stejně nejdou ale budeš mít problém už s hrama AP2.5 které už hraješ........na druhou stranu tenhle DASH má smysl asi jen v kombinaci s LIVE a případne s kinectem. Pokud Live nepoužíváš tak neupdatuj bude to tak lepší.

Tak kinect právě mám, a na XBL sem byl, ale obávám se že když updatuju dostanu flaga, což samozřejmě minimálně do vánoc nechci :D. Na vánoce mám přichistaných pár her které budu chtít hrát na XBL

A kdyby teď dostal flaga a na vánoce by byla vlna tak bych se mohl jít leda zahraat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně pokud má někdo flash musí počítat s možností BANu, já na BAN kašlu chodim na live a všechny zaručené rady jak se BANu vyhnout porušuju. Je to hodně o náhodě...

Ano ale já se neptal jestli s tím někdo (ne)počítá, ale jestli když mám LT+ 1.91 a updatuji tak jestli dostanu flaga...

Simčo, samozřejmě je to každého věc, ale v tom případě že na live nechodíš to právě spočívá... To co Jakub říkal(a) je v tomto případě 100% pravda, protože ty jak bylo řečeno na live nechodíš, tudíš na live jít můžeš a naplno využívat potenciál Xboxu... A když dostaneš ban, je ti to jedno protože to bude jako při starém a na live chodit zase nebudeš, takže v tvém případě by si tam jít měla. Ta 2. věc je že přijdeš banem/flagem o záruku, jenže v dnešní době stejně v zárční době jen tak nic neodejde, ba naopak konzole rádi odcházejí až po záruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suma sumárum, de mi z toho hlava kolem...mám LT 2.0, flag AP2.5 už z dřívějška a NEzměněnou dae tabulku. Takže na live nechodim (a s flashnutým xboxem už asi ani nepudu) a jak XGD3 tak AP2.5 mi tedy fungují (zatím) normálně. Updatovat budu až to bude nutnost, takže až to udělám, bude nevyhnutelný nový flash abych mohl hrát hry, které budou update vyžadovat? Nebo to tabulku nezmění a pojedu pořád jako do teď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Updatovat budu až to bude nutnost, takže až to udělám, bude nevyhnutelný nový flash abych mohl hrát hry, které budou update vyžadovat? Nebo to tabulku nezmění a pojedu pořád jako do teď?

Vies, to su take otazky, ze asi na ne vedia odpovedat iba tu: http://www.vestiaren.sk/

alebo treba ist k nejakym jasnovidcom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu