Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hdd


Kalipo

Recommended Posts

Zdravim docetl jsem se ze ps3 veme HDD jen ve formátu FAT32 ... ja mam Verbatimku 1TB ve formatu NTSF kdyz se podivam na formatovani tak tam mam jen NTSF a exFAT (FAT64) u pc HDD mam i fat32 ..... to znamena ze si musim koupit nejaky HDD treba do 100GB aby tam sel i FAT32 ? nebo me to prehraje i ten exFAT a jeste jsme se nekde docetl ze na FAT32 nejde stahovat data vetsi jak 2GB je to pravda ?? jestli je tak jak bych tam na ten 100GB disk daval film v BR ktery ma neco kolem 30GB ? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ne.... stahni si nějaký program co to přeformátuje. Já používam fat32format.exe a no problem. http://www.uloz.to/11599044/fat32format-exe

spustíš v příkazovým řádku.

návod:

1. program si dej do C:\

2. Spust CMD a napis tam :

C:\fat32format.exe X:\

- za to X si dosad pismeno HDD

3. Všechno potvrd a měl by si mít oddíl naformátovanej na FAT32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CMD - já to používam pro rychlejší otevření příkazovýho řádku no (stačí když si na PC dáš START->Příslušenství a tam bys taky měl vidět PŘÍKAZOVÝ ŘÁDEK)

FAT32 - ano můžeš tam dávat větší soubory než 2GB:D, ale jsou tam limity na 4GB/soubor

můžeš si myslet že hry na PS3 maj víc jak 4GB, ALE jsou jakoby rozbalené takže ty limity stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu