Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hdd


Recommended Posts

Ono bude zalezet na tom, jestli ma pro ten externi hdd i vlastni napajeni. Muze se totiz stat, ze nepobezi ani obycejnej 320gb disk a to jen proto, ze mu xbox po jednom usb kabelu neda dost stavy na rozbehnuti.

Zatim jsem nemel problem pouzit pres SATA>USB redukci jakykoliv disk, u kazdyho jsem mel napajeci adapter. Zkousel jsem 3,5" 160gb, 320gb, 500gb (western digital) a 2,5" 40gb hitachi, 60gb fujitsu, 120gb hitachi a 500gb western. Vsecko jsem mel naformatovany na FAT32.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já totiž přemejšlim o 2TB ext. HDD od WD :-) Takže myslíš, že pokud je HDD s vlastním napájením, tak to vezme všechny velikosti? :-)

Nechápu proč chcete tak velké HDD k xboxu ? To chceš archivovat všechny hry , které vyšly ? Já mám 250 GB a ani ten nemám plný . Přece všechny hry nepotřebuji mít na HDD k xboxu,ale můžu si kteroukoli kdykoli z netu stáhnout .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nemam tak rychlej net, takže je radši budu mít tam :-) A 2TB kvůli tomu, že ho rozdělím napůl a 1TB budu mít pro xko a zbytek k PC :-) Přeci jen radši připlatim tu pětistovku za TB navíc :-)

Ony uz sly ceny disku zase nekam do rozumnejch hodnot? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když porovnám stejnej 1TB a 2TB HDD, tak líp prostě vychází 2TB :-) Koukni na amazon :-) 2TB za nějakejch 140$ (i když je lepší počkat, až trochu opadne jeho cena) :-)

Ja jsem zatim nakupoval jen na amazon.de, tam uctujou v eurech a vim ze maji problem poslat do cech kdejakou ptakovinu. Ale disk poslou a postovny je 6 eur. Fakt z amazon.com posilaj disky do evropy? Kolik chtej za postu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Ono bude zalezet na tom, jestli ma pro ten externi hdd i vlastni napajeni. Muze se totiz stat, ze nepobezi ani obycejnej 320gb disk a to jen proto, ze mu xbox po jednom usb kabelu neda dost stavy na rozbehnuti.

Zatim jsem nemel problem pouzit pres SATA>USB redukci jakykoliv disk, u kazdyho jsem mel napajeci adapter. Zkousel jsem 3,5" 160gb, 320gb, 500gb (western digital) a 2,5" 40gb hitachi, 60gb fujitsu, 120gb hitachi a 500gb western. Vsecko jsem mel naformatovany na FAT32.

Je nutné, aby to bylo FAT32? Mám za to, že FAT32 nepodporuje nativně větší HDD, než 32 GB, ale případně mě, prosím, opravte.

Jaký je tedy formát souborů HDD pro RGH, aby jej bylo možné využívat jako USB externí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nutné, aby to bylo FAT32? Mám za to, že FAT32 nepodporuje nativně větší HDD, než 32 GB, ale případně mě, prosím, opravte.Jaký je tedy formát souborů HDD pro RGH, aby jej bylo možné využívat jako USB externí?

FAT32 může být jakékoli velikosti . Jako externí HDD pro JTAG/RGH jde použít jen FAT32 - NTFS formát xbox nevidí .Mám to odzkoušené .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FAT32 může být jakékoli velikosti . Jako externí HDD pro JTAG/RGH jde použít jen FAT32 - NTFS formát xbox nevidí .Mám to odzkoušené .

Presne tak, je treba aby externi disk byl FAT32. Pokud windows, ve kterych se pokousis pripravit disk pro xbox, nenabizi formatovani vybraneho disku na FAT32, je nutne pouzit nejakou dalsi utilitu. Ja treba pouzivam obycejny fat32format.exe, ktery pracuje v prikazove radce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci, mám externí 3,5" HDD v rámečku a potřebuju ho naformátovat na FAT32, mé Windows 7 tuto možnost nenabízejí, na Microsoft forech jsem se dočetl, že to je tím, že je větší, než 32 GB, každopádně zkusím nějaký ten soft a bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci, mám externí 3,5" HDD v rámečku a potřebuju ho naformátovat na FAT32, mé Windows 7 tuto možnost nenabízejí, na Microsoft forech jsem se dočetl, že to je tím, že je větší, než 32 GB, každopádně zkusím nějaký ten soft a bude...

Já používám : EASEUS Partition Master 9.1.0 Home Edition

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zkoušel prvně formátování ve Windows 7 přes příkazovou řádku "format /FS:FAT32 x:" ale stejně to v průběhu zahlásilo, že HDD je moc velký...

Lze tedy asi konstatovat, že samotné Windows 7 nenaformátují větší HDD, než je 32 GB, je potřeba použít jiný software...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu