Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak na r4i sdhc white ?


Erwin

Otázka

Ahoj ! Po menším výzkumu (a samozřejmě pročítání fóra) jsem dospěl k závěru, že si nechám poradit od někoho zkušenějšího. Mám kartu této distribuce www.r4isdhc.com/r4-download ve verzi white (ne NEW). Na kartu jsem nahrával podle mnoha návodů zpoustu věcí, ale nikdy se mi nepodařilo dostat dál, než k černým obrazovkám s hláškou o erroru a turn device off... Můžu počítat s tím, že tento konkrétní model na 3DS s posledním FW někdy rozchodím? Pokud ano, jak ? Nebo se mám podívat po jiné kartě ? Děkuji za rady, E.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

vseobecne plati...ak je v dsi/dsi xl/3ds novsi fw ako ten na ktory je flash karta fixnuta tak ti bude tie cierne obrazovky s errorom vyhadzovat stale nech nahras na tu kartu cokolvek...

pokial mas ako pises tu white verziu tak pri nej mas napisane ze podporuje 3ds fw 2.1.03 cize na nom by ti teoreticky karta mala slapat (aj to neni iste ci je na ten fw uz fixnuta..ked nejde a mas ten fw tak zrejme neni a fix musis spravit pomocou ds lite alebo dsi so starsim fw)..pokial si updatoval na fw 2.2.04 alebo dneska na najnovsi 3.0.05 tak mas smolu...bud pockas na novy fix ktory ale ani nemusia vydat alebo si kupis novu kartu...coz je zatial tiez zbytocne pretoze na novy fw este nejde ziadna karta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuji za informaci. Už se mi karta podařila (na posledním FW) rozchodit. Teď ale řeším problém s tím, jak u tohoto typu karty ukončit POUZE spuštěný ROM a ne celý program (firmware/kernel karty). Nechce se mi totiž po ukončení každé hry znovu zapínat celou aplikaci z domácí obrazovky. Po hledání jsem našel pouze onu obludnou kombinaci kláves (Press at the keys (left + right + up + down + X + Y + B + A + L + R) during playing games.) přímo ze stránek podpory. To se mi ale stále nedaří. Existuje nějaká jiná alternativa, jak spuštěnou hru ukončit, nebo dělám něco špatně já ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo říka se tomu softreset,zmáčkneš všechna talčítka kromě směrových a start/home/select,a mělo by tě to hodit do menu,ale u hodně karet si to předtím musíš nastavit,takže pokud jde,tak najed do nastavení konkrétní hry,a tam označ/zapni možnost softreset,musíš to takhle označit u každé hry,jelikož r4 nemám,nemůžu to lépe popsat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu