Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Brick Slim


krystoff

Otázka

Supr při testování CXMB pro 3.71 sem semi-brinul tak jsem si chtel přes recovery nahrat zalohu Flash0 to se mi taky povedlo všechny souboru jsem uspěšně dokopíroval a v recovery jsem dal exit a XMB se nenačetlo a po minute se psp vyplo chtel sem ho zapnout do recovery a to same sviti zelena kontrolka asji minutu a pak se psp vypne (spiš na má nové cihle za 5000kč zhasne zelená led dioda :( )

Takže pls help nekde v praze nejlepší by bylo sejít se v praze z někým

kdo už má připravenou pandoru a magic memory stick

předem díky

Dostanete pár points a odněnu až 100Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
to neni plugin ješiš tady to sem skoušel http://console-forum.net/showthread.php?p=224195#post224195

A nešlo to šlo je recovery tak sem tam dal přes recovery zálohu ktrou sem si udělal přetím a pak už nešlo ani recovery

tak proč tam píšeš nahoře že si bricknu s CXMB??!?!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Psal sem si s nim a unbrick bych mu udelal ale pri testovani na mem PSP FAT(Z 3.71M33-2 "unbricknout") Universal unbricker(despertar del cementerio) tak mi to semi-bricklo psp(najedou vlnky, zasek 10s, vypnuti) a ja musel delat DG

No z briku semi brick není zas tak špatne :D au semi bricku nemusíš downgradovat myslím ???:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Myslím že ti samotná Pandora nepomůže,zřejmě máš FULL BRICK,budeš muset nahrát zálohu NAND,SONY to má u SLIMa nějak poléčený,že když něco nahraješ přes USB do FLASH tak se poškodí.Můžeš ještě zkusit UPNand Tool 64.

mužeš to ještě jednou vysvětlit nějak aby to pochopil i laik ?

a taky popiš to "UPNand Toll 64"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zřejmě máš poškozenou FLASH novou ochranou od SONY,poškodí se tak,že do ní cokoliv zapíšeš přes USB,PANDORA ti v tomto případě nepomůže,protože ti jí nesformátuje v důsledku poškození.

UPNand Tool 64 je malá úprava Despertar Cementerio,která by ti mohla pomoct(koukni do PM).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ehm a mohl bych se zeptat proc jsi najednou prestal odepisovat na PM? Jeste nez jsi zalozil tento topic, nekolik dni predtim, jsi mne sam kontaktoval po PM jestli ti nepomohu, odpovedel jsem ti kladne, vse uz bylo ve fazi dohadovani casu/mista a ty jsi najednou prestal reagovat, zalozil jsi tento topic a obratil se na tomzss.. proc? taky jsem ti chtel pomoci, nemusel jsi zakladat tento topic, nemusel jsi dokonce ani kontaktovat tomzss, kdyz uz jsme byli domluveni spolu, diky za tve vyjadreni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ehm a mohl bych se zeptat proc jsi najednou prestal odepisovat na PM? Jeste nez jsi zalozil tento topic, nekolik dni predtim, jsi mne sam kontaktoval po PM jestli ti nepomohu, odpovedel jsem ti kladne, vse uz bylo ve fazi dohadovani casu/mista a ty jsi najednou prestal reagovat, zalozil jsi tento topic a obratil se na tomzss.. proc? taky jsem ti chtel pomoci, nemusel jsi zakladat tento topic, nemusel jsi dokonce ani kontaktovat tomzss, kdyz uz jsme byli domluveni spolu, diky za tve vyjadreni...

Nevím, kontaktoval sem ho já, když sem viděl tento topik a nevěděl jsem, že jste již domluveni(na topik sem napsal drive nez ty).

Unbrick probehl normalnim Universal Unbrickerem. Nejdrive se to seklo hned na zacatku(pred formatovanim flash). Ale kdyz jsem to spustil znovu, už se to rozběhlo. Při normálním přeflashování se mi to nikdy nestalo, ale hlavní je, že se to unbricklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu