Jump to content
  • 0

Omezuje mi vir internet ?

wariorpolni
 Share

Question

Ahoj mam závažný problém !! Mám asi rok internet uplne v pohode rychly ze to snad vice ani nejde :? , ale háček to má ... když chci dát aktualizaci ANTIVIRU (napise problem s pripojenim k internetu a pri tom internet mi funguje normalnje a online hry to taky rozjede ....) ten samý případ je kdyz chci na skype vyhledat kontakt tak to napise Unable to connect (internet opet funkcni) ... a to same napriklad launchery u online her ... Nevím jak se to mohlo stát , jeste pred mesicem to vse slo .... (rikam iternet je v poradku) ... nemuze to byt nejaky vir nebo neco ?? :cry:

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0

jo a jeste abych dodal na nekterych strankach (e-mail,twinstar.cz atd.) mi to psie tohle : Bezpečnostní certifikát serveru není dosud platný!

Pokusili jste se přejít na server
, ale server předložil certifikát, který není ještě platný. Nejsou k dispozici žádné informace, které by naznačovaly, zda je možné certifikátu důvěřovat. Aplikace Google Chrome nemůže spolehlivě zaručit, že komunikujete se serverem
a nikoli s útočníkem. Měli byste zajistit, aby byly na vašem počítače řádně nastaveny hodiny a časové pásmo. Pokud tomu tak není, měli byste provést nápravu a tuto stránku obnovit. Pokud jsou nastaveny správně, neměli byste postupovat dále.