Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS 2 utržený kontakt


Tod

Recommended Posts

Cus lidi, koupil jsem od kámoše PS2 ale nenačítali se data z disku, tak jsem chtěl pročistit mechaniku ale jak jsem vyndaval horní kryt tak jsem utrhl takovou tu pásku která spojuje zapínací/vypínací tlačítko a vysouvání mechaniky... jako sem hodně naštvanej, myslíte že už to mužu vyhodit rovnou?? nebo že to nějak pude spravit?? nějakou vodící pastou něbo něčim?? zkoušel jsem to slepit ale asi naivně .. PLS odepiště někdo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině si v nějakym servisu konzolí koupit nový vypínače i s tou páskou (případně rovnou i novej laser když si řikal že ti nejde mechanika) nebo v bazaru nefunkční konzoli na náhradní díly, cenově by v tom nemusel bejt žádnej rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď sem koukal kolik stojí a pohybuje se to mezi 190 - 290 korun podle toho jak je ten pásek dlouhej (potřebná dýlka se liší podle modelu konzole, pro SCPH-50004 je to 7,5 cm a ten je levnější). To mi přijde dost drahý na blbej pásek. Sletovat to asi nepude a slepit už vůbec ne. Můžeš se podívat sám: http://www.playservice.cz/?85,p%C1skov%DD-vodi%C8-k-resetu-pro-ps2-7-5cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čéče, díky za radu, ale ten pásek půjde asi pěkně blbě vyměnit co?? a pak by ani třeba nemusel pasovat na tu mojí verzi.. mám to starší FATko a mám ho očipované.. takže se asi porozhlídnu a spíš koupim nějaké poškozené FATko na bazoši něbo někdě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na SCPH-30004 sou delší (14 nebo 20 cm) a dražší, ty tam mají v nabídce taky. A provádí i montáž, ale to už by ses s cenou dostal někam k ceně funkční bazarový konzole (byť bez příslušenství; já mam např. SCPH-50004 a stál mě asi 900,-) :-D Výměna by nemusela bejt těžká, jen si dát pozor na to nepřetrhnout žádnej další pásek. Sou tam na ně takový zacvakávací patice, který jdou otevřít i zavřít pinzetou nebo plochym šroubovákem. Zatim sem to teda dělal jen u dvd přehráváčů když sem vyndaval mechaniku kvůli vyčištění, ale u ps2 to bude stejný, jen ty pásky sou delší a širší a někde možná budou lepenkou přilepený k desce nebo je bude přidržovat nějaká plastová pacička, tak za to hlavně nervi silou, jinak se to přetrhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu