Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dotaz na JTAG/RGH


Silas

Recommended Posts

Jak si to tady tak čtu, většině věcí rozumim, ale některý mi vrtaj hlavou - v nejbližší době si chci pořídit RGH na Xbox a měl bych pár dotazů

  1. Budu moct hrát hry na Xbox1? Pokud ano, je to stejný proces jako s hrami na Xbox360?
  2. Když mám teď na Xboxovym HDD nainstalované nějaké hry, budu je moct po RGH rovnou pouštět bez DVD nebo znovu nainstalovat/nakopírovat na HDD?
  3. Pokud tomu rozumim, formát .GOD je složka se soubory ve složce ve složce? Např. GoW3 jsem z .ISO pomocí Iso2God udělal 4D5308AB\00007000\EAFECA064A6801177639.data\...
  4. Na verzi Dashboardu záleží/nezáleží?
  5. Co znamená, když je u releasu napsaný JTAG Rip? Je riplý video nebo jazyky? Nebo se jedná o stejnou verzi jako u normálního ISO releasu?
  6. Je lepší stahovat rovnou JTAG hry nebo hry v .ISO a poté až sám pomocí Iso2God předělat na GOD?

Pokud je někde něco vysvětlený, stačí odkázat a já prostuduju - poslední dobou se v tom moc neorientuju, díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Xbox1 to bude asi stejny proces zatim jsem nezkousel.

2. Nainstalovane hry jsem osobne zmaznul a pak pres FSD DVD ...

Urcis cestu kam se hry budou instalovat a pak treba 4GB se ti nainstaluje a pak bez DVD normal hrajes .)

3. Tak tak ... ja to vse davam do Connect / 00000000000000 / 415608B4 /00007000 / a tohle je uz pak hra

4. Zrejme zalezi ,ale ja jsem menil HDD a tam nemam AVATARY tak se me 3x stalo,ze me u hry Arcade a nebo u hry Kocour v botach napsalo ,ze mam udelat update a to mam predposledni verzi 664 nebo jak to je.

5. Jtag Rip zmamena bud ze hra obsahuje EN jazyk a vse ostatni zmazane a nebo taky,ze z pubodni velikosti 8GB je 4GB ( Realna velikost hry,kde hru rozbalis a pres FTP posles do konsole.

6. Ja radsi stahuju Full Iso hry a pak je pres Iso2God prevedu,pac jsem uz stahnul Gears of War 3 Jtag a ten me proste nejsel a v klasickem XME menu jsem videl ikonu GFW3 a napsalo me vlozte DVD do mechaniky.

Takze fakt radsi stahovat full ISO ,ale muze to byt jen moje blbost.Takze zkus oboje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu