Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupě PS3 a vydání PS4...prosím pomoc.


martymor

Otázka

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

To je pravda. Já jsem v tomhle poměrně flegmatická osoba a nějaký ten bug mě nerozhází. Ale co předvádí Skyrim minimáoně u mě přesáhlo všechny hranice, tohle je ostuda. Proto také hru nehraju, počkám, zda ji bude Bethesda dát do nějakého přijatelného stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Možná to dají dohromady ,,,, když se zamyslím ,tak Bethesda mě zklamala nejvíc,jak to šlo ,protože jsem počítal ,že Rage ,bude bez bugů ,ale

už při prvním spuštění hry ,jsem byl zklamaný .Jinak byla docela parádní ( někdy stereo ,ale ušlo to) ---

Kdyby se nevyvíjela ,tak dlouho, překousl bych to,ale ve vývoji byla poměrně dlouho,,, Stejně i Skyrim ,i když je to skvělá hra a hlavně dost dlouhá ,což stojí za pochvalu ,tak si občas člověk řekne Ach jo ,,,, Ale hrát se musí , kdo si hraje ,nezlobí hhahah,,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je pravda. Já jsem v tomhle poměrně flegmatická osoba a nějaký ten bug mě nerozhází. Ale co předvádí Skyrim minimáoně u mě přesáhlo všechny hranice, tohle je ostuda. Proto také hru nehraju, počkám, zda ji bude Bethesda dát do nějakého přijatelného stavu.

Oni se k tomu vyjádřili, že je to způsobeno malou RAM na konzolích, takže to asi upravit nepůjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, to byl jeden člen Obsidianu, ne přímo Bethesda. Doufat se může, třeba to dopadne pozitivně. A když ne, pořídím si PC verzi, která touhle chybou trpět nebude.

Ale vůbec vydat hru, o které vím, že obsahuje bug, který možná nepůjde opravit je sama o sobě dost velká drzost. Ale je to hlavně problém uživatelů, kteří za takový odpad klidně vysolí prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já vím,že mi chybí tečky, čárky a háčky, jenže nejsem Čech a do nedávna mi čeština byla neznáma věc ,,,

Naučil jsem se česky před rokem a půl ,( jsem totiž Angličan ,, otec je čech,ale nemluvil se mnou česky ,naučil mě to až 17ti letech,takže je to paráda,že si můžu přečíst český web ,, i když nejsem čech .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to jen o tech vyvojajir a zrovna firma NAUGHTY DOG je dle meho nazoru od roku 1996 nejlepsi firmou ,ktera dela hry.

Uz z dob Crashe Bandiccota.Nikdy u her nejde castecne o graficky pozitek tak jako o hratelnost.,Muzete hrat supr graficky vypadajici hru,ale pokud

hre schazi napad ,nebo proste hra nebavi.Graficky nic nezahrani a je malo firem ,ktere jeste umeji do her dat zabavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já vím,že mi chybí tečky, čárky a háčky, jenže nejsem Čech a do nedávna mi čeština byla neznáma věc ,,,

Naučil jsem se česky před rokem a půl ,( jsem totiž Angličan ,, otec je čech,ale nemluvil se mnou česky ,naučil mě to až 17ti letech,takže je to paráda,že si můžu přečíst český web ,, i když nejsem čech .

Nevím o tom,že by se v angličtině používaliy čárky místo teček, to bude spíš tím, že autor je vůl.

Sorry, ale česky umíš docela dobře, kdyby jsi nepsal ty blbosti jako hahahaha a ,,,,,,,, tak by se to dalo i číst

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Původné dotaz sice padnul v roce 2011, kdy ještě nebyl PS4 oznámen, ale situace zase tak moc odlišná nebude. Nová konzole by měla vyjít někdy na konci roku, zda se k nám dostane na Vánoce je otázkou, obyčejně je Evropa trochu pozadu. A samozřejmě, pořád je zde klasická kupa problémů, nedostatek her na novou konzoli, vysoká cena, nevychytaný HW i SW. PS4 nemá mít údajně zpětnou kompatibilitu, takže PS3 hry si nezahraješ.

Z těchto důvodů bych pořád šel do PS3, je levná, her je až moc a dají se sehnat za dobrou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu