Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Muj tuning PSP+ Vase fotky


starmen

Recommended Posts

  • Odpovědi 121
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
2 Predátor:Takovej si chci kupovat taky,ale bojim se rozdelavat ten zadni kryt...je tu nekde navod?

muzes pouzit muj tutorial tam se dostanes az skoro na konec ale to zvladnes sice to neni na vymenu krytu ale na UMD dvirka ale dostanes se tam v klidu

http://www.console-forum.net/showthread.php?t=14395

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Čus...

Tvoje PSP se mi moc nelíbí. Líbí se mi to, že tam není krytka na USB, ale ty samolepky jsou hrozný. Připomíná mi to tuning z Básníků, kde si Štěpánek koupí auto a všechny díry zalepí samolepkama...

2 Predátor - Super kryty. Vypadá to dobře.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se to docela libiaz na to co uz zde podotklo hodne lidi a tim jsou ty samolepky ty sundej a pekne to redidlem vylesti a bude to moc pekny a taky se mi libi to chromovany a konecne i to mooooooooooootovo pruhledny ale podle me nic se nema prehanet takze sem proti takovejm tem blikatkam ktery vypadaj jak prenosna herna.Ja osobne bych si nejradsi na svym bilym slimu udelal modry podsviceni L+R tlacitek a byla by to pecka ovsem zatim skoda zaruky.Mozna koupim nejaky stary od nekoho a budu si s tim hrat:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu