Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Muj tuning PSP+ Vase fotky


starmen

Recommended Posts

  • Odpovědi 121
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

diky za reakce. takze ten kryt z UMD mechaniky se pravdepodobne da zdelat, teprve az po rozebrani celeho PSP. ale ja sem se ho pokusil zdelat silou bez rozebirani, akorat se mi urval jeden ten plastovej pant, co je ve vnitr, ale nicemu to nevadi akorat je tam ted o neco vetsi mezera. pak sem sroubovakem dal pryc to stribrny kolecko. potom sem provrtal kolem obvodu diry a kolecko vydelal. pak sem to musel docela pekne vypilovat, aby mi zustal otvor ve tvaru kruznice. z obycejnyho obalu na CD sem vzal plexisklo a vyrizl z neho ctverec a ten ctverec sem dal zevnitr mezi plechovou a plastovou cast dvirek UMD mechaniky.

predni kryt sem koupil uplne novej z aukra za 150,- a vymenit ho bylo uplne jednoduchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vymena krytu cca 15minut+ UMD mechanika cca 1,5 hodiny. je to jednoduchy akorat staci trochu ovladat pilovani atd.

a potreboval sem k tomu akorat:

sroubovak

kulatej pilnik velkej a malej

smirkovej papir

kleste

chirurgicky nuzky

a takovej rezbarskej nastroj, takovej tristrannej spicatej

VIDEO:

CIMG2866.AVI

cimg2864et5.th.jpg

cimg2865hs2.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

srry za uprimnost ale mne se to zda priserny, ale tvoje prace za velky oceneni stoji ;)

no myslim si ze je to lepse jak ruzove..ale mne staci moje cernucke :D musim si kupit nejaky nalepovaci papier... ze si aj ja daco vytlacim..dajake spermie si nalepim dozadu na to PSP :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu