Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Muj tuning PSP+ Vase fotky


starmen

Recommended Posts

..nooo..tak to je "mazec"

..tunning(cehokoliv) mi moc nerika - ve vetsine pripadech ho beru jako nevkusny preplacani cehokoliv cimkoliv..nejlepe aby to vsude svitilo a bylo pruhledny atd :)

..takze tohle PSPko mi prijde brutal hrozny

..nelibi se mi pruhledny kryty(mozna ptz vypadaj lacine a forove) a ruzova mi je taky celkove nesympaticka..

..ale na druhou stranu jak ses pustil do rezani tech dvirek, to je odvaha..

..ty samolepky - jak psalo vic lidi- to docela srazej..

..jak daval ten kryt s pruhledem na UMD "siki"(myslim) tak tam mi to prislo v pohode (bylo to pekne ciste provedeny i jak se nedrzel ty kruznice)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 121
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no konecne mam psp zpatky z reklamace tak sem mohl aplikovat vyhranou nalepku wrapstar tady fotky:

http://i188.photobucket.com/albums/z128/Hojas86/080117_191939.jpg

http://i188.photobucket.com/albums/z128/Hojas86/080117_191915.jpg

kvalita fotek je hrozna foceno mobilem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem vlastníkem kompletního průhledného krytu a jsem spokojen, tlačítka to chce nechat originální. Přední průhledný kryt je efektní, zezadu je ve tmě vidět i červený laser. Zkrátka průhledné PSP se mi líbí nejvíce a proto ho mám. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otázka kde bych sehnal průhlednej kryt z obou stran???

druhá otázka kdybych si to teda koupil mohli by mi to dát v pordejně někde??

Tady máš ten průhlednej kryt:

http://www.playcentrum.cz/kompletni-kryt-transparent-psp-400502.htm

lachimalaif: tady jsou ty fotky omlouvám se za kvalitu je to focene mobilem,to koločko jsem si obarvil já:

fotografie063qi6.th.jpg

fotografie064hw3.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máš ten průhlednej kryt:

http://www.playcentrum.cz/kompletni-kryt-transparent-psp-400502.htm

lachimalaif: tady jsou ty fotky omlouvám se za kvalitu je to focene mobilem,to koločko jsem si obarvil já:

fotografie063qi6.th.jpg

fotografie064hw3.th.jpg

tak jako kryt ten už sem si našel ale jestli by mi to vyměnily v obchodě....???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn,ale bude to asi trochu neprehledny.

jo,a k ty zlato-bily,este bych dal k tomu pruhlednej kryt UMD,to by bylo good ne?

no no to už bych tam nedával ale zase i když by to nemuselo bejt tak špatný no už mi chybý jenom 2 stovky a koupim si ten průhlednej jupíííí:wohow: ale to tví jestli si to budeš dělat tak to pak vyfoť akorát kde si to mám udělat udělaj mi to v nějakym obchodu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no no to už bych tam nedával ale zase i když by to nemuselo bejt tak špatný no už mi chybý jenom 2 stovky a koupim si ten průhlednej jupíííí:wohow: ale to tví jestli si to budeš dělat tak to pak vyfoť akorát kde si to mám udělat udělaj mi to v nějakym obchodu???

no,chlape,to netušim,asi jo,ale museli by v nejakym obchode,treba na tom playcentru,je naproti smichovu...a nebo v nejakym servisu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,chlape,to netušim,asi jo,ale museli by v nejakym obchode,treba na tom playcentru,je naproti smichovu...a nebo v nejakym servisu:D

no jasně ale prosim tě kde je to na smíchově :blink: to fakt nwm vůbec si to nevybavuju a kdybych šel někam třeba do elektro worldu tam by mi to udělali???:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasně ale prosim tě kde je to na smíchově :blink: to fakt nwm vůbec si to nevybavuju a kdybych šel někam třeba do elektro worldu tam by mi to udělali???:blink:

to asi ne,ale naproti smichovu je ulice,a v ty to je(smichov je obchodni dum na Andělu:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nej kombinace je sice černá a zlatá,ale k bílý se to hodí,věř mi.

2 martiN: hele v tom play centru vyměnujou je predni kryty.....zadni ne:cry:

no tag to je škoda ty ses tam byl ptát....tak to musím až to budu mít hodit někam do opravny nebo někam......:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu