Béňa Posted October 7, 2007 Report Posted October 7, 2007 Čus, mám dotaz. Kamarád má PSP 2.50 a chtěl by hrát ISO hry stahlý z netu. Na co má přehodit firmware aby mu to šlo?? Díky sorry,jsem antipsptalent :) :)
0 raven Posted October 7, 2007 Report Posted October 7, 2007 musi udelat downgrade na 1.50 a pak si tam muze dat nejakej CTF.....tam to slape
0 Guns-player Posted October 7, 2007 Report Posted October 7, 2007 http://console-forum.net/showthread.php?t=6666 Takovejhle dotazu jsou tu tuny!!! Koukejte trochu ne?
0 WoKo_O Posted October 7, 2007 Report Posted October 7, 2007 nejlepsi bude kdyz upne na 2.71 a udela dg na 1.5..nebo jestli to chce mit rychle a je z praglu tak mu to udelam pres pandoru nebo mu helpnu po ICQ..
0 Béňa Posted October 7, 2007 Author Report Posted October 7, 2007 nejlepsi bude kdyz upne na 2.71 a udela dg na 1.5..nebo jestli to chce mit rychle a je z praglu tak mu to udelam pres pandoru nebo mu helpnu po ICQ.. Je z Radotína (P5). Kdyžtak se ho zeptám a napíšu ti jeho ICQ. A díky
Question
Béňa
Čus, mám dotaz. Kamarád má PSP 2.50 a chtěl by hrát ISO hry stahlý z netu.
Na co má přehodit firmware aby mu to šlo?? Díky
sorry,jsem antipsptalent :) :)
4 answers to this question
Recommended Posts