Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wii - kompozitní vs komponentní kabel


pieters

Otázka

Ahoj,

mám LCD 82cm a Wii zapojené na klasicky dodávané kabeláži.

Prosil bych o radu jestli se opravdu vyplatí koupit komponentní kabel nebo je to zbytyčné?

Viděl jsem recenzi na netu, kde srovnávájí fotky ale nějak se mi to nezdá.

Jde mi o to ať za to nevyhodím nějakých 300-400Kč a rozdíl bude zanedbatelný.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ja bych rad podotkl ze dokud jsem pouzival wiicko na starem projektoru (800x600) byl obraz jako vino z obycejneho kabelu k wiicku (a o prasarne kdy jsem tenhle kabel koupil v OBI a spojoval ho do delky 20m pomlcim)

Kdyz jsem ale wii pripojil k HD projektoru tak najednou byli vsude duchove (neostry rozmazany obraz) a tady by prave mohl pomoci lepsi kabel... kazdopadne pokud ted nemas na obrazovce rozmazany obraz nebo nevidis duchy tak ten kabel ti moc nepomuze (nezvedne ti rozliseni) kdyz si proctes stranky cinskych vyrobcu tak u nekterych levnejsich kabelu byvaji nadavky na to ze nefunguje jak ma... ale to je spis o stesti jak se cinan co to pajel vyspal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@Hexer ne tak docela. On to rozliseni zvedne. Prokladany obraz v PALU nebo NTSC ma jen polovicni pocet radku. Neprokladany pres kabel jich ma plnych 480. Pokud mas tv co to umi zobrazit - dneska vsecny, tak ten rozdil hlavne na plochych TV je drasticky - vlastni zkusenost. Jen si to samorzejme musis zapnout v menu jinak je to stale to same.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
@Hexer ne tak docela. On to rozliseni zvedne. Prokladany obraz v PALU nebo NTSC ma jen polovicni pocet radku. Neprokladany pres kabel jich ma plnych 480. Pokud mas tv co to umi zobrazit - dneska vsecny, tak ten rozdil hlavne na plochych TV je drasticky - vlastni zkusenost. Jen si to samorzejme musis zapnout v menu jinak je to stale to same.

Aha to jsem treba nevedel :) TV uz par roku nemam... takze vychazim jen ze zkusenosti z projektoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak po dlouhých útrapách jsem sehnala kompozitní kabel. Teď mám ale jiný problém, všechno je černo-bílé s blbou kvalitou. To je normální?

Jsi si jistá, žes ten kabel zapojila správně? Jsou tam dva červené kolíky - jeden audio a jeden video. Rádi a často se pletou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu