Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Herní "krysa"


adamek112

Recommended Posts

Ahoj příznivci této skvělé komunity. Jak asi každý ví Vánoce se nebezpečně blíží, a proto si chci něco pěkného nadělit, něco malého protože svůj dárek jsem si již nadělil (autíčko). Jsme velký pařmen hlavně Cska nebo Coda4 prostě FPS všeobecně :roll: sluchátka jsem si již koupil a tak jsem uvažoval o nějaké té herní myšce. Nejvíce mě zaujala myška Razer Abyssus. Nejlepší by bylo kdyby jste sem napsali ty Vaše krasotinky a přidali nějakou tu zkušenost. :|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Razer patří mezi jednu z nejlepších firem na tyhle věci, takže tam asi chybu neuděláš. Mezi další kvalitní značky patří třeba Logitech (už několik let používám G5 a spokojenost) a asi i Roccat, ale ten bude podle zkušeností uživatelů o něco horší než Razer (slyšel jsem nějaké stížnosti na Roccat klávesnice u myší nevim jak to je). Moje G5 od Logitechu vydržela několik let denního používání a stále funguje perfektně (myslím, že nástupcem G5 je teď G500). Pokud bych vybíral novou herní myšku, tak by to nejspíš byl Razer nebo Logitech. Potom dělá nějakou herní myšku taky Microsoft a nebo SteelSeries. Těch herních značek je určitě víc, ale tohle jsou nějaký z těch známějších a kvalitních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl několik let G5 Blue verzi, byla totálně awesome, ted používám úžasnou G9x, obě jsou od logitechu.

Každopádně tady jsou myšky které doporučuji:

- Logitech G5

- Logitech G9 a G9x

- Logitech G500

- Logitech G700

- Razer Diamondblack

- Rockat Kone+ (až na hrozné kolečko které se často porouchává a není nejpohodlnější a zasekává se)

Všechny tyhle myšky (až na G700) jsem vyzkoušel a jsou úžasné, ale podle mě je G5 (+ nástupce G500) a G9 (+ upravená verze G9x) nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mam Microsoft Sidewinder x5 (aspon doufám že je to ona, x8 je jenom variace s nějakym tim BlueTrack takže je to furt to stejný) http://g-ecx.images-amazon.com/images/G/03/electronics/detailpage/400/Microsoft/B001D4X8OM_2.jpg

http://pctuning.tyden.cz/hardware/klavesnice-mysi-joy/11645-microsoft_sidewinder_x5-vyplati_se_setrit

Nemam moc s čim srovnávat, ale mě vyhovuje. Jenom z prvu mi přišlo že hlavní čudliky sou moc citlivý, ted mi to ani nepřijde, neni uplně ergonomická což mi vyhovuje, přijde ti s 3ma sadama podložek (každý sou jinak hrubý) a závažíčkama, já jí mam na střední rozlišení (1600dpi), nejjemnější podložky a jezdim s tim po Genius gaming pad podložce, vyhovuje mi to tak.

Toho že jí mam nelituju, ale jak řikám nemam s čim srovnávat moc, jestli tě nějak zaujmula tak doporučuju hlavně tu recenzi z pctuningu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu ti taky doporučit již zmíněnou G5.. vlastnim uplně tu první, mám už ji nezpočet let cca 5-6.. a pořáde běhá uplně skvěle.. do ruky padne nádherně, nejlepší myš co jsem kdy měl, kord pro mě a CS1.6..:-) pokud by jsi chtel investovat o neco méně tak můj brácha má a4tech x7, nevypadá taky spatně, má více tlačítek ale mě osobně moc nesedí do ruky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jedině saitek R.A.T 3, popřípadě někde sehnat bazarovou R.A.T 5. A nebo starší kousek, kterej má kamarád a chválí si ji Saitek cayborg mouse

EDIT: ale určitě seženeš i něco jinýho, akorát já že mam všechno od saiteku a nestěžuju si tak doporučuji saitek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu