Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xlink Kai v Xboxu360 s RGH - nastavení!


krepi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak tohle funguje ? To si stahni nejakej program kde vytvorim ucet a pak musim mit zapnuteho kompa a

pak na Xku se prihlasim a nebo staci se nekde registrovat a nastavit vse na xku?

// Tak uz me to frci ... ale nikoho nevidim a pak na chvili jsem nekoho videl,ale necham to na zitra.

Snad to nekdo rozjede s prihlasovanim na online web to bude daleko lepsi ,nez saskovani a nastavovani pres pc.

Urcite to nejak pujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam wifi router asus hack s upravenym fw a ke me do pokoje vede net kde to mam dale rozvedeny swhithem.

Mel jsem za to ,ze by se online nastavil profil ,ktery tam mam jeste z dob banu na xko :)

A pak na FSD dal jmeno a heslo a pripojil se.Coz takhle nejak nejde.Nechapu proc.

Pokud to nastavim pres pc a pak se normal na xku pripojim,ale ja nechci,aby me tady bezelo pc a zaroven xko pokud to nejde jinym zpusobem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

//

TOTAL MAZEC !!!!

POJDTE HRAT LIDI CALL OF DUTY MODERN WARFARE 3 !!

NEVIM SICE JAK JE TO MOZNY ,ALE NA XLINKU NEMAM MW3 ,ALE KDYZ JSEM TO NASTAVIL NA PC

A PAK DAL HRU NORMAL HRAJU ONLINE A MAM PING ASI 6 .) JINAK JE TO MASO.

MUJ NICK : QuicksilverCZ , chtelo by to pridat nekolik cechu ve vic hrach .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je taky problem,ze online games neni MW3 .. nechapu jak je to delany ,ale po zalozeni na pc a nasledne pak zpusteni a vyhledani me to naslo asi 12 serveru po 108 lidma ...

tak jsem do jednoho sel a maso :) Taky se me nelibi ,ze musim pritom mit pustene pc ,ale beru ,ze je tohle jeste v plenkach a nejde pridavat lidi do pratel ... neni to jeste hotovy.

Kazdopadne jsem do budoucna zjedavej.Jinak jestli treba nedelame neco v nastaveni spatne,pac je tam toho taky tolik v xku co nastaveni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se to podařilo rozjet ale pokaždé když zapnu a vypnu hru se to odpojí. Nevíte někdo jak udělat aby to bylo připojené pořád a aby se to připojovalo hned po puštění Xboxu? A s tím PC je pravda. Musí se v PC zapnout ten program XlinKai a pak se to podaří připojit když se zaregistruješ na jejich stránce a Xku si vypníš přihlašovací údaje. Já jsem to jakž takž nastavil přes tu jejich stránku a šlape to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nvm no me to furt ukazuje Muj nick na xlink Darkmatch has logged on a po chvilce hned Darkmatch has logged off

Ale uz jsem hral gersko tak nvm no a stale tam mam jednu hru nevite co stim.

A kdyz zapnu launch UI a pak se pripojim na xlink na xboxu tak se launch UI vypne a mam jen iknu v oznamovaci oblasti v pravo dole u hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem pochopil treba u MW3.Tak dej Xbox360 najdi MW3 a dale stiskni A a potom uvidis na pravo hrace a nalevo zamcene mistnosti.

Staci stisknout Y a zapnout hru.Po nabehnu dej Multiplayer a pak SYSTEM neco / nevim tedkom presny nazev,ale me by si pak videt normal

mistnosti s lidma kde se hraje a staci se pripojit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik lidí takhle hraje po Xkai , je to něco jako obdoba Xbox Live , víc fubguje to jako Hamachi ale musím mít lidi v přátelích a nebo vidím i ostatní hráče hrajíci stejnou hru , funguje to pouze pro LAN nebo i internet mp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu