Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xlink Kai v Xboxu360 s RGH - nastavení!


krepi

Recommended Posts

Hraje tam méně lidí než na Livu,podpora her je menší,v podstatě nejvíce jsou podporovány hry,které mají multiplayer a tzv. System.link,přes který se ve hře připojuješ do jednotlivých místností.Jinak je to obdoba Hamachi,jen nemusíš mít lidi v přátelích.

Bohužel hry na Kinect nejsou myslím vůbec podporovány,nebo je jich fakt minimálně,takže je to spíše pro hráče,co rádi střílejí,apod.,chce to zkusit a uvidíš,zda ti to bude vyhovovat,můžeš přes to hrát i když nemáš Flash ani RGH a funguje to samozřejmě po netu,jak LAN,tak i Wifi,ale rozjeli jsme to zatím jen i se spuštěným PC/ntb (to je pro RGH konzole),jinak program v PC musí být spuštěn vždy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hraje tam méně lidí než na Livu,podpora her je menší,v podstatě nejvíce jsou podporovány hry,které mají multiplayer a tzv. System.link,přes který se ve hře připojuješ do jednotlivých místností.Jinak je to obdoba Hamachi,jen nemusíš mít lidi v přátelích.

Bohužel hry na Kinect nejsou myslím vůbec podporovány,nebo je jich fakt minimálně,takže je to spíše pro hráče,co rádi střílejí,apod.,chce to zkusit a uvidíš,zda ti to bude vyhovovat,můžeš přes to hrát i když nemáš Flash ani RGH a funguje to samozřejmě po netu,jak LAN,tak i Wifi,ale rozjeli jsme to zatím jen i se spuštěným PC/ntb (to je pro RGH konzole),jinak program v PC musí být spuštěn vždy!

A jede na tom třeba i ten nový Battlefield :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zdravím...tak sem to taky nějak rozchodil...zkoušel sem jen CoD MW3...ale nějak se mi nepodařilo připojit se do žádné hry...Vidím místnosti s lidma,tak do nějaké vlezu a kliknu na Launch Game,spustí se hra dám multiplayer,System Link,Join Game a můžu mačkat refresh a nic nevidím. Jakou verzi hry používáte...???Zkoušel sem to i s title update a s žádným se mi nic neukázalo.Verzi mám 1.4.487

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove mam problem tak se vas jdu zeptat Jak dostat 2x Xbox360 na hrani po xlimk kai v jedne siti? Jednoho mam rgh a druheho normal popripade oba rgh. ted mam jednoho na hlavni siti a druheho v podsiti jedou aba ale ne stabilne je nejaka moznost oba dostat do jedne site routeru

post-34874-14687159416283_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím...tak sem to taky nějak rozchodil...zkoušel sem jen CoD MW3...ale nějak se mi nepodařilo připojit se do žádné hry...Vidím místnosti s lidma,tak do nějaké vlezu a kliknu na Launch Game,spustí se hra dám multiplayer,System Link,Join Game a můžu mačkat refresh a nic nevidím. Jakou verzi hry používáte...???Zkoušel sem to i s title update a s žádným se mi nic neukázalo.Verzi mám 1.4.487

Musis mit verzi 1.0.419 zakladni jinak budes moci hrat jes s temi co maji verzi jako ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze zadnej napad ani rada?

Panove mam problem tak se vas jdu zeptat Jak dostat 2x Xbox360 na hrani po xlimk kai v jedne siti? Jednoho mam rgh a druheho normal popripade oba rgh. ted mam jednoho na hlavni siti a druheho v podsiti jedou aba ale ne stabilne je nejaka moznost oba dostat do jedne site routeru

Takze zadnej napad ani rada?

[ATTACH=CONFIG]16021[/ATTACH]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
cau uz jsi to nejak rozjel ? ja resim to jak se pripojit s dvouma xkama po kailinku nebo necem jinym s kamosem co ma jedno xko doma jeden na jednoho nam to jede ale dva na jednoho ne nevim jak presmerovat ty porty na routru pro vice xboxu :(

Jo jo rozjel diky podpore slecny s xlink kai. Je to jednoduche. Musis mit xka na stejne siti lan pod jednou maskou a na pevno dane ip. Na centralnim pc static ip smerovanou na router s otevrenym portem 34525 a misto portu 30000 v xlink kai nastavis 34525 a spoutis to prez launch gui

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu