Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xlink Kai v Xboxu360 s RGH - nastavení!


krepi

Recommended Posts

Jo jo rozjel diky podpore slecny s xlink kai. Je to jednoduche. Musis mit xka na stejne siti lan pod jednou maskou a na pevno dane ip. Na centralnim pc static ip smerovanou na router s otevrenym portem 34525 a misto portu 30000 v xlink kai nastavis 34525 a spoutis to prez launch gui

proste oboje xka pripojene za PC ? udelam schema jak to chcu zapojit pak pisnes to bude nejlepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Máš veřejnou adresu a otevrenej port? A mac adresu ve xlink kai,
hale otevrenej port a mac adres to fakt netusim muzes me nejak navect? delal sem to podle nastaveni co si daval do rgh uzivatele

subnwt mask sem mel 255.255.0.0 ale nefungovalo to ani tak. ted mam 255.255.255.0 to sem vycet zase jinde a nejde mi to dat z5

firewall mam vypnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

firewall podle me musis urcite vypnout, popripade mozna postaci do firewallu vyjimka na xlink kai..mac adresu ted nevim jestli mysleli kluci Xka nebo PC (jeste jsem xlink nenastavoval, teprve se chystam, kazdopadne na pc je vyditelna po: start-spustit-napsat CMD, enter..napsat -ipconfig -all a tam mas MAC adresu PC (popripade ji muzes videt treba na routeru jestli mas)..v xku je mac adresa napsana v system settings v NXE)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v configure network xko se mac adresa ukazuje v alternate mac address nemam zatim nic ten dns settings sem manualne nastavil podle navodu 200.44.32.12 sec 200.11.248.12

ve fsd v settings xlink kai server settings to po mne chce nejakou ip adresu tam mam nastavit co?

jeste jeden poznatek ip v xboxu 192.168.1.100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v configure network xko se mac adresa ukazuje v alternate mac address nemam zatim nic ten dns settings sem manualne nastavil podle navodu 200.44.32.12 sec 200.11.248.12

ve fsd v settings xlink kai server settings to po mne chce nejakou ip adresu tam mam nastavit co?

jeste jeden poznatek ip v xboxu 192.168.1.100

v fsd nastav 0.0.0.0 mas to nad tim napsané. Pokud nemáte potíže neměňte! Jinak pokud používaš router tak by jsi měl vše nechat na automatic. Pokud máš pc a dvě sítovky tak musis mit most a né sdílené připojení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://portforward.com/help/portcheck.htm

hale otevrenej port a mac adres to fakt netusim muzes me nejak navect? delal sem to podle nastaveni co si daval do rgh uzivatele

subnwt mask sem mel 255.255.0.0 ale nefungovalo to ani tak. ted mam 255.255.255.0 to sem vycet zase jinde a nejde mi to dat z5

firewall mam vypnout?

V posstatě je jedno jakou budeš mít masku. Budu vycházet z thoho že máš router a zaplé DHCP.

1. Necháš všechno na automatice a jen to propojis s routerem( PC, Xbox, vše do lan portu na routeru.)

2.Pro stabilní spojení v routeru zadas statické trasy na PC A Xbox např. 192.168.1.10 na PC.

192.168.1.11 na Xbox

3. V PC máš nainstalovanej Xlink Kai a tak v routeru daš portforwarding na adresu 192.168.1.10 port 30000 nebo 34525 UDP/TPC

To je vše základní Jako první spouštíš Xlink kai engines a až po té Xbox

jinak se podívej na tohle tam si stahneš portchecker a oveříš si správné nastavení sítě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[ATTACH=CONFIG]16381[/ATTACH] tak pocitac mam 192.168.1.101 xbox 192.168.1.102 v routeru portforwarding na adresu 192.168.1.101mam strat port 30000 musel sem dat i konec tak sem zvolil 34525 jAK je na obrazku je to takhle dobre? kazdopadne ted mi nejde xbox pripojit vubec

dej tam 30000 a end taky 30000 a pak jeste jeden port a to 34522 a end taky 34522

na tu stejnou ip kde frci XKAILINK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu