Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaké máte sluchátka?


adamek112

Recommended Posts

Nenosím na, ale v uších. Mám Koss Pathfinder, mám je hlavně kvůli bicím, zamačkám pěnu, narvu do uší a slyším skvěle jak bicí tak mp3. Jsou prostě super, i na hraní her jsem s nimi spokojenej, na matche v CoD zatím nezklamaly :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Nad těma jsem přemýšlel taky, ale připadly mi hrozně plastový!

Já se rozmýšlel mezi Skullcandy Lowrider Rasta a Skullcandy Hesh Rasta, obojí mi přišly skvělé ale nakonec jsem si vzal Lowridery, a opravdu to není špatná volba, všem doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem A-jays two a už bych si je nikdy nekoupil, hrály celkem dobře, ale hned se pos*aly ://

Jo? Já měl cenovej limit 500kč tak jsem hledal a dočetl se že tydle jsou do té částky asi nejlepší. Mám je asi měsíc a zatím si nestěžuju, hrajou dost dobře na tu cenu, chovám se k nim jak k dítěti tak snad vydržej :D Navíc maj 2 roky záruku tak co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xbox 360 Wireless Headset Black

Tohle není xbox topic, ale topic v PC sekci, a to mimo jiné znamená že se tu nebavíme o těchle headsetech, ale o normálních sluchátkách tohohle stylu: http://image.srovname.cz/cz/500/1365655/skullcandy-hesh.jpg

Pochybuju tedy, že tenhle wireless headset používáš na PC, MP3 nebo na čem k poslouchání hudby a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu