Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na avatary--DLC


macros

Recommended Posts

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem našel návod na jiném fóru a pokusím se ho sem dát.

Jak nakopírovat avatary do Xka na interní disk. (pokud máte usb, stačí zadat cestu)

1. Stáhněte si avatary třeba zde http://www.xbox360iso.com/avatar-items-t597294.html2. Rozbalte je do jedné složky např. avatar_1

3. Vytvořte další složku pro opačované avatary např. avatar_2

4. Spusťte Avatar Friday Patcher

6. Vyplňte podle obrázku:

New Tilte ID: AAAAAAAA (8xA)

New XUID: Opište podle návodu na začátku tématu

7. Pak stačí zadat vstupní a výstupní složky - scan a Proceed (přesně jak je popsáno na začátku tématu.

post-41671-14687161041815_thumb.jpg

A teď ta cesta:D

8. Připojte se k HDD na xboxu (ftp,usb,jakkoliv)

9. Jděte do Hdd1/Content/0000000000000000/

10. Vytvořte složku AAAAAAAA (8xA)

11. Ve složce co jste vytvořili udělejte ještě jednu 00009000

12. Nakopírujte opačované avatary

cesta tedy je

/Hdd1/Content/0000000000000000/AAAAAAAA/00009000/sem avatary

Mě to jede bez problémů.

EDIT:

Pokud máte v Xku více profilů, pak stačí pro další profil vytvořit složku a opačovat třeba na BBBBBBBB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

mám nově rgh nejsem v tom moc znalí udělal jsem přesně podle tohoto návodu online avatara, vrátila se mi moje postavička i Gečka... mám několik nainstalovaných her přes dvdčka v origo xbox hdd a na externím hdd mam taky dost her (vytvořených v isoGod). No a moje otázka, dělá vám to taky, když zpustíte hru v externím hdd a ukončíte ji, tak Vám zmizí avatar na bílí stín a sním zmizí i Gečka? (musím profil odhlásit a znovu přihlásit a zase naběhne v pořádku) Dělá to u každé hry v externím hdd co jsou předělané přes isoGod a když zpustím jakoukoliv hru instalovanou v xbox hdd přes dvdčko, tak se to nestane v čem je problém???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Nikdo neporadi, co s tim? :-( Docela me stve, ze nemuzu hrat kinect hry nebo mi to neveme tento upraveny profil... Vzdy kdyz dam v dashboardu prihlasit ten upraveny profil, tak na me vyjede tabulka, ze to chce prihlaseni na live u normalniho nove vytvoreneho profilu to nechce a jede v pohode, jen nemam v nem ulozene pozice z her...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 6 months later...

mam problem, nepotrebuji dat do xboxu jen nejaky avatar obleky, ale potrebuji avatar zprovoznit uplne... kdyz jsem dostal xbox od flashera, tak misto avataru je jen sedivej panacek bez xichtu a kdyz dam customize avatar, tak to nic nedela... co s tim ? potrebuji avatara rozchodit, aby mi slo toto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak už to fachá ako má,ale iba ak si urobím nový profil a ten potom prerobím podľa tohto návodu. Môj starý profil,čo mám na xku,tak keď ho prerobím,tak sa neukážu žiadne nové veci. A je mi divné,že všetky názvy profilov začínajú E0000.... ale môj profil začína EFDD...... Neviete,čím to je. Asi mi to kvôli tomu nejde si myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj, podle návodu funguje. Jen se zeptám. Když přepnu ať už v FSD, tak NXE na takto upravený profil vyskočí mi hláška Xbox Live, Your console can t connected to Xbox live ........... 80151903. To tak má být? a ještě nevíte někdo. Chci zprovoznit indie hry. Jdou je v NXE. Před touto úpravou profilu mi to psalo, že musím mít live profil. Teď mi to píše, že to chce udpate hry. Nevíte někdo???? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu