Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Navod na update cIOS (potreba u novych her)


Meny1468625161

Recommended Posts

Nové hry spouštěné v USB Loaderu někdy zamrznou pri loadingu. Řešením může být update vašic cios. Zde naleznete soubor pro populární Black Ops Call of Duty: stáhněte jej, rozbalte a pomocí wad manageru je nainstalujte.

http://www.fileserve.com/file/zQNjv5W

http://www.mediafire.com/?os728bjke853saf

Detailní návod pro laiky je zde (nutno však varovat, že změny provádíte na svoje nebezpečí):

  1. Stáhněte soubor z některého z předchozích odkazů, rozbalte jej v PC. Pak překopírujte obsah na SD kartu z wii do adresáře „wad“ (je to 5 souborů s koncovkou *.wad). Vložte SD kartu do wii.
  2. Spusťte wad manager – spusťte channel Homebrew, až se spustí, tak buď uvidíte jako jednu z nabídek Wad manager. Nebo zmáčkněte na ovladači Home (domeček). V nabídce klikněte na „Launch Bootmii“. Počkejte, až naběhne systém (až se na obrazovce přestane cokoli hýbat). Jděte šipkami na Wad manager a potvrďte „A“.
  3. Teď jste ve wad manageru, instalujte tyto soubory (stačí na každý dojet šipkou, označit pomocí „+“ na ovladači pro dávkovou instalaci, pak zmáčknout „A“ na ovladači).
  4. Až se doinstaluje, zmáčkněte dvakrát Home (domeček) a dostanete se zpět do normálního režimu

Hra by teď měla v single režimu loadovat normálně. Multiplayer bohužel není možný, jedině pokud přes wiishop24 stáhnete jiný update podle instrukce, jež vám hra dá.

ZDROJ-http://www.wiihack.cz/558/black-ops-call-of-duty-update-cios/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Jj, dělal jsem to podle Tvého návodu. Mimochodme moc děkuji...

Všechno funguje SUPER, ale nejdou mi pustit nějaké hry, a teak jsem si říkal, že do toho pujdu.

Jsem však strašnej lamer... a nebejt návodu krok za krokem, tak to opravdu nedávám.

A to, že se mi nenačte bootmii mne dost zaskočilo, protože při hacku jsem opravdu postupoval krok za krokem

Díky

P.S. a proč bych to dělat neměl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BootMii je v tomhle archivu EURO-ModPack-*.zip

Nemas ho tam, protoze se pak v navodu pametovka jeste formatuje, takze se BootMii maze (protoze za normalnich okolnosti ho tam neni nutne stale mit)

Kazdopadne vsechny tyto cIOSy by mely byt prave v tom modpacku (ktery je v mem navodu), takze pokud jsi dle nej postupoval, tak je ve Wiicku uz mas. Spis zkus zmenit cIOS v USB Loaderu. Nebo zkus USB Loader GX. Tady je pekne videt, kde se daji v USB Loaderu GX prepinat verze cIOSu a dalsi moznosti, ktere mohou ovlivnit beh hry

A btw diky :) Kladna reakce vzdy potesi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak proto. Už jsem se lekl, že jsem někde udělal chybu.

Hned se na to jdu mrknout, děkuji.

Kladná reakce by měla být samozřejmostí.

Nebýt lidí, jako Ty (kteří pro druhé nazištně něco dělají a pak jim ještě pomahají) - je to minimum, jak za to mohu poděkovat

Jo, kdyby vás bylo víc :-)

A nechápu lidi, kteří ještě brblaj a někdy i pruděj, že jim něco nejde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas sve Wiicko pripojene k internetu, tak pres system update v menu

tak moc děkuju, jak psal Mihac.. nebýt lidí jako jsi ty a pár dalších tak by tohle fórum za moc nestálo. Vím že někdy je to asi otravné odepisovat na takové dotazy jako mám já ale jsem rád že hned nenadáváte, nevysmíváte se a poradíte.. Víc takových jako jste vy.. Jinak možná ještě večer na to vlítnu a když tak zase s nečím příjdu.. :) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Ahoj, nejde mi spustit Zelda. Hack mám podle tvého návodu a zeldy několik druhu mám z games torrents. Nejede ani jedna, nepomáhá ani změna cIOS. Vždy se restartuje do základního menu. Dělají to i některé jiné hry. Vůbec netuším, co mám dělat. dík za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu