Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Playstation na Wii


very_hard

Otázka

Caute,

vcera som behal po nete a narazil som na vecicku, ze sa da na wii rozbehnit emulator playstation 1. Vedel by mi niekto poradit ako a co potrebujem na rozbehnutie playstation hier na Wii?

Ostalo mi doma zopar starych dobry hier z playstation, tak by som ich rad mozno zaparil na wii.

Ak by bol navod krok za krokom a vsetky potrebne subory na to bol by som nesmierne vdacny.....

Dakujem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Takže zásadní věc je, že Wii nepřečte nic jiného než originální DVD od Nintenda (Takže Playstation CD jsou mimo hru). Playstation Emulátor spouští hry z ISO obrazu CD hry (ISO nebo CUE+BIN), uloženého na SD nebo USB Disku (s FAT32). Takže nejspíš všechny CD převést na obrazy. No a pak stáhnout WiiSX (http://wiibrew.org/wiki/WiiSX) na té stránce jsou i bližší in formace. Nahrát to na SD do složky APPS a spustit z Homebrew Channel. (jde i nainstalovat jako kanál na Home screen ale já to tak nemám takže nebudu radit). No a v emulátoru vybrat kde jsou uložené obrazy disků z PSX a doufat, že to zvládne emulovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

caute,

sorry ze az teraz odpisujem, ale bol som mimo netu.

To ze musia byt hry v iso mi je jasne, spravil som si tak crash bandicoota, stiahol wiisx, nahodil do wicka, ale ked spustim hru, tak po 2-3s sa mi zasekne obraz a zvuk sa zacykli, cize zamrzne.

Pozeral som aj tu stranku http://wiibrew.org/wiki/WiiSX ale aspon ja som tam nic nenasiel co by mi pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu