Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash LT+ 3.0 pre FAT a SLIM bol VYDANY! Ako sa patchuju hry pre 14699 DB ?


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim mam asi podobnej problem jako hodne lidi ale ... mam LT 3.0 patchu AP 25 a hry typu GOW 3 a forza 4 mi jedou uplne bez problemu... ale treba batman a dark souls proste nerozjedu at je stahnu od kudkoliv

Nevi nekde kde muze bejt zakopanej pes ?

Máš vypalovačku iHAS na XGD3 hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted to tu ctu ze ji potrebuju ale prijde mi divny ze mi skoro vsechny hry fungujou a nejaky proste ne ... Skyrim,Gow3,Forza4,Rage vse jede uplne OK a proc zrovna tyhle hry nejdou . To je fakt zvlastni . Hodne lidi pise ze jim nejde treba Gow3 nebo forza s obyc vypalovackou ale me jedou v pohode :D (sice v xboxu trosku chrasti ale jede to :D )

Takze jedina moznost ? iHas?

Btw: Kdyz mam jen notebook tak tam iHas nijak nedam ze ? Takze sem v pr**** slusne receno ...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry za double post ale stala se mi dost zvlastni vec ..... Po projeti tech her v novem ABX360 ty hry FUNGUJI !! I kdyz sem je predtim patchoval AP25 tak nesli... ten ABX to proste dokazal, nechapu to ale jede to na 100% .

Zajima me jestli stim to ma jeste nekde nejake zkusenosti ? Protoze ted mi jde 100% asi 10z10 XGD 3 her na obycejne notebook vypalovacce .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moje zkušenost je takováhle -

Všechny XGD 3 hry sem si vypaloval na obyčejné vypalovačce, všechno jelo, nainstalovali se na 100%, fungovaly. Pak sem si od flashera nechal dát společně s LT 3.0 nový dashboard, který v budoucnu hry budou určitě vyžadovat, ale s novým dashem mi nejdou hrát hry na HDD. Jen přez nechaniku, jakmile to nainstaluju za minutu mi hra spadne... Na druhém xboxu se stejným flashem, ale starým dashem ty hry fungují úplně normálně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LT+ 3.0 pre SLIM mozme ocakavat este dnes....

Edit: 22:25

LT+ 3.0 pre SLIM a jeho Lite-On mechaniky bol vydany (okrem 1175 mechaniky)

C4E’s iXtreme LT+ in association with Team Jungle & Team Xecuter

----------------------------------------------------------------

Official release of the iXtreme LT+ v3.0 for 0272/0225/0401/1071 slim Liteons

- Support for topology data on AP25 enabled titles. Will correctly answer any ap25 challenge eliminating need for dae.bin to create a backup.

- No need to make new backups everytime dae.bin is updated on console

- Extra support for rare firmwares

Topology Data

-------------

When ap25 was first introduced I devised a way of calculating any challenge which I called the silver bullet which I made reference to along time ago.

This was withheld until it was absolutely necessary. It was easier to replay the fixed challenges.

With unique per console ap25 challenges it has become necessary to use the silver bullet.

A series of measurements are taken across the disk. This topology data is then used to calculate a response to any ap25 challenge.

It is very important that the drive used to create the topology data is reliable at reading discs as bad topology data equals bad ap25 responses.

Liteon drives using 0800 v3 seem to be more accurate for this purpose. Only ap25 enabled titles require topology data. Activation of ap25 on older non-ap25 games although technically possible is highly unlikely.

Currently topology data for xgd3 titles are similar and topology data from one xgd3 title will pass on another xgd3 title although this is not advisable.

Per title title topology data is best as there are slight differences between titles and newer titles could have different topology than existing ones.

One liteon to go and four Hitachis. Have a great year everyone.

Thanks go to Team Jungle and all testers for their hard work and efforts in the development process.

Thanks also go to Team Xecuter for their support to this project.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuji,takze me ta koupe nemine

Ale rozhodně se vyplatí, 90% všech problémů, co tady na foru teď lidi mají, je způsobena tím, že nemají iHAS. Vypalování přes cokoliv jiného než iHAS už ani není nadále podporováno a nikdo z moderské scény se k takovým problémům nevyjadřuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Nevím co myslíš tím opatchovat, pokud to že bude muset hru projet v programu Abgx 1.6, tak ANO na LT 3.0 musí použít nový Abgx... Je to tu napsané snad milionkrát :roll:

Co se týče Ihas vypalovačky, pro správné a bezproblémové fungování her je potřeba vypalovat hry na Ihas a to nejenom na LT 3.0 ale i 2.0 ;)... Sice to neznamená, že když to vypálíš na jiné vypalovačce tak, že hry nepojedou, ale může se stát že budou padat, nebo nepůjdou hrát z HDD (s novým dashem hrát z HDD nepůjdou určitě)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi mam dotaz začinam byt zoufaly mam novej flash 3.0 pořidil jsem si Ihasku s burnmaxem projiždim hry novym abgxkem pote jsem nastavil imgburn podle navodu vypalim vše bez problemu a hra proste nejde piše to this disc is unreadable a to u vice her a palil jsem to vickrat i abgxko je nastavene podle navodu fakt nevim co s tim? a jo ješte hra co jede kamošovi na xku vypalena sice overburnem ale ma flash 3.0 jako ja a mu jde a mi ne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi mam dotaz začinam byt zoufaly mam novej flash 3.0 pořidil jsem si Ihasku s burnmaxem projiždim hry novym abgxkem pote jsem nastavil imgburn podle navodu vypalim vše bez problemu a hra proste nejde piše to this disc is unreadable a to u vice her a palil jsem to vickrat i abgxko je nastavene podle navodu fakt nevim co s tim? a jo ješte hra co jede kamošovi na xku vypalena sice overburnem ale ma flash 3.0 jako ja a mu jde a mi ne :(

Pálíš na verbatimky?

http://www.ixtreme.net/360-backups/17841-tutorial-burning-full-xgd3-backups-osx-burner-max-ihas-method.html

Zkus to podle tohodle návodu, hlavně udělej bod 5 a zkontroluj si pomocí kprobe2 kvalitu vypálených disků.

Je možný, že máš opotřebovaný laser v mechanice a protože jsou XGD3 hry náročnější na čtení, tak je to nezvládá, někdo tady na foru už měl stejný problém, všechno vypáleno perfektně, ale xbox mu to přečetl až potom, co vyměnil laser. Kdyžtak ty hry zkus u toho kámoše, ať zjistíš, jestli je chyba v xboxu, nebo jsou špatně vypálený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu