Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak se zbavit 5.50 GEN-D3


net4

Otázka

pořídil jsem si z bazaru psp 1004 bez paměťovky s cfw 5.50 GEN-D3 (nevím jaký byl původní ofw). můžu hrát stažené hry, ale když nejsem připojen na nabíječce, tak mi na psp do 5 minut zhasne display a vypne se zvuk. kontrolka pořád svítí zeleně a psp nejde vypnout. zkoušel jsem nahrát ofw 6.31 ze hry god of war, nejde mi hrát hru ani nahrát ten ofw (objeví se šedá obrazovka a na ní je napsáno: The system software of your psp system is version 9.90. There is no need update.). co s tím? děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zmáčkni SELECT, UMD ISO MODE nastav na flash0, restartni PSP, připoj PSP k PC, otevři vsh/etc, otevři version.txt, tam přepiš řádku 9.90 na 5.50, změň zase ISO MODE na memory stick a restartni PSP. Jo a 6.31 tam nedávej, na ten není žádný CFW, dej si tam rovnou 6.60 a na něj 6.60 PRO B10 CIPL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu