Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

gow3 a RAGE


zator

Recommended Posts

Kluci potreboval bych poradit.Potahnul sem hry v cz GOW3 a RAGE(uz driv)mam rgh..vsechno udelam jak mam hra se mi pusti a pr:GOW3 zacatek hry ok..kecam s nakou zenskou..pak uvidim svyho otce a mam branit schody vsechno de ok strilim ukaze se velkej pavouk pak ulitne dostrilim dalsi nepratele a pak se nic nedeje.Ja muzu vsechno(strilet chodit)ale jako by to nevedelo ze sem vsechny postrilel a nenahodi se dalsi checkpoit bo co(tak mi to pride).A u Rage taky vsechno de v poho.Dostanu se az do ukrytu duchu poresim asi 5 banditu a pak mi chytnou za nohy, vytahnou bla bla a roztoci.V tu chvili mi zacne blbnout zvuk pak je tma a v dalsi sekvenci do me pichne bandita nuz a pak cerna obrazovka a konec:(nic se nedeje.Jen slysim bzucet mouchy.Nevite nekdo cim by to mohlo bejt?Jestli spatnej release nebo ja nevim:( kdyztak dik za info.

EDIt:rage uz zase zatim jede ale gow3 furt to samy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu